خبر

 • تک بورد - این نینتندو سوییچ OLED یک تست سوختگی 1800 ساعته داده شد

  این نینتندو سوییچ OLED یک تست سوختگی 1800 ساعته داده شد


  11 روز و 11 ساعت قبل

  علاوه بر ناامیدی که برخی نسبت به OLED سال گذشته نینتندو سوییچ به دلیل نداشتن پشتیبانی از 4K، سخت افزار ارتقا یافته یا DLSS احساس کردند، این نگرانی وجود داشت که صفحه نمایش OLED آن در معرض سوختن قرار گیرد، اما یک یوتیوب ثابت کرده است که نگرانی ها پس از آن بی مورد هستند. به مدت 75 روز دستی خود را رها می کند و یک تصویر ثابت را بدون وقفه نشان می دهد.

  YouTuber Wulff Den آزمایش را با گذاشتن اسکرین شات The Legend of Zelda: Breath of the Wild با روشنایی کامل 24/7 روی صفحه نمایش خود انجام داد. ایده اولیه این بود که صفحه نمایش تا هفت روز روشن بماند، اما در نهایت 11 هفته دوام آورد که در مجموع بیش از 1800 ساعت متوالی بود.

  برای اینکه سوئیچ صفحه را خاموش نکند، وولف سومی را وصل کرد. -Party Hori Split Pad Pro Controller که به طور مداوم فشار دکمه های خودکار را انجام می دهد. او همچنین دستگاه را همیشه به برق وصل نگه می داشت. باتری Switch OLED بین پنج تا نه ساعت با یک بار شارژ دوام می آورد.

  https://techbord.com این <b>نینتندو</b> سوئیچ <b>OLED</b> یک تست سوزاندن <b>1800</b> <b>ساعته</b> <b>داده</b> شد

  نتایج باید نگرانی‌هایی را که دارندگان OLED سوئیچ یا دارندگان بالقوه ممکن است در مورد حفظ تصویر داشته باشند، کاهش دهد. وولف گفت که نه تنها هیچ نشانه قابل مشاهده ای از سوختگی وجود نداشت، بلکه او همچنین تفاوت قابل توجهی در هیچ یک از تست های رنگی که انجام داد، پیدا نکرد.

  «تنها تفاوتی که می توانید مشاهده کنید رنگ سفید است. وولف گفت: در سقف حرم، کمی تاریک‌تر است، و رنگ سفید مایل به آبی رنگ سبز کمی دارد.

  اگر نگران سوختن OLED هستید. Switch خود را به دلیل اینکه شما حدود 2000 ساعت در یک بازی دارید، فکر می کنم می توانید کمی استراحت کنید. صفحه‌های OLED همچنان حفظ تصویر را تجربه می‌کنند—ویدئوی Linus Tech Tips را در بالا ببینید—اما شرکت‌های تلویزیونی ویژگی‌هایی را معرفی کرده‌اند که برای محدود کردن این مشکل طراحی شده‌اند. Screen Shift صفحه نمایش ال‌جی را در فواصل زمانی معین کمی حرکت می‌دهد تا کیفیت تصویر حفظ شود، و Logo Luminance Adjustment آن استاتیک را تشخیص می‌دهد. نشان‌ها را روی صفحه نمایش قرار می‌دهد و روشنایی را در آن مکان کاهش می‌دهد. خوشبختانه برای دارندگان Switch OLED، به نظر می‌رسد سوختن مشکلی ایجاد نمی‌کند - هر چه بزرگ‌تر باشد. ممکن است مشکل پیدا کردن یکی از ماشین‌ها باشد.


  تگ ها:

  نینتندو , سوییچ , oled , سوختگی , 1800 , ساعته , داده


خبرهای دیگر از بازی