خبر

 • تک بورد - این شرکت برای کمک به مردم در صنعت ، یک گواهینامه 400 دلاری esports ارائه می دهد

  این شرکت برای کمک به مردم در صنعت ، یک گواهینامه 400 دلاری esports ارائه می دهد
  15 روز و 5 ساعت قبل

  WTF ؟! آیا می خواهید وارد صنعت esports شوید اما نگران نادیده گرفته شدن احتمالاً به دلیل کمبود تماس یا حتی سابقه خود هستید؟ نترسید ، یک شرکت جدید به نام م Instituteسسه صدور گواهینامه Esports (ECI) یک برنامه آزمون و صدور گواهینامه را ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند فقط بر اساس شایستگی در بین مردم متمایز شوید و هزینه آن فقط 299.95 دلار - یا 399.95 دلار در عرض چند هفته است.

  ECI می گوید هدف آن ترویج "شایسته سالاری ، پرورش حرفه ای و افزایش تنوع و گنجاندن در ورزشها \" است. هیئت مدیره این شرکت از نامهای بزرگی در صنعت تشکیل شده است ، از جمله Cloud 9 VP Donald Donce ، مدیر عامل شرکت Evil Geniuses Nicole LaPointe Jameson ، مدیر عامل Gen.G کریس پارک ، و شخصیت بازی شان \ \'Day [9] \\' Plott.

  وجود دارد آنچه شما می خواهید پرداخت کنید (قیمت پیشنهادی: 59 دلار) رسمی راهنمای مطالعه برای آزمون در وب سایت ECI شامل مدیریت پایه ، اصطلاحات تجاری مانند "" نرخ کلیک "و دانش عمومی در مورد ورزش. همچنین به تجارت ، قراردادها و مواردی از این دست می پردازد.

  https://techbord.com این شرکت ارائه دهنده 400 دلار گواهینامه esports برای کمک به مردم در ورود به صنعت

  آزمون افتتاحیه ، که در" دانش ورزش ، سواد آماری و حل مسئله "برگزار می شود ، شامل 120 سوال چند گزینه ای و یک مقاله است . یکی از س fromالات راهنمای مطالعه نشان می دهد که نکات مثبت صنعت با چه معضلی روبرو خواهد شد:

  "چهل درصد از کارکنان یک شرکت esports امتحان ECI را گذرانده اند. در میان کارکنانی که آزمون امتحان ، 32 نفر دارای موی سیاه و 16 نفر نیستند. شرکت esports چند کارمند دارد؟ "

  همانطور که توسط PC Gamer ذکر شده ، ECI به عنوان یک شرکت سود عمومی (PBC) ثبت شده است ، یک عنوان نشان می دهد که اگرچه یک شرکت انتفاعی است اما تأثیرات مثبت اجتماعی دارد. با این حال ، اینها خود تعریف شده است ، مانند افزایش "تنوع و گنجاندن" در ورزشها.

  همانطور که تصور می کنید ، ECI به دلیل انتقادات فراوان نسبت به قیمت برنامه صدور گواهینامه ، مورد انتقاد قرار گرفته است. . "مطمئناً شما بچه ها می فهمید که از خارج به نظر می رسد. یک گروه منتخب از لباس های شرکتی قصد دارند قدرت استخدام خود را در باشگاه انحصاری خود ادغام کنند. البته هدف این است که بازیگران بد را از بین ببریم ، استخر استعداد؟ ، "توییت کرد Owen M. Roe ، یک طراح گرافیک و مارک تجاری با تمرکز esports. گروهی از کت و شلوارهای سازمانی قصد دارند قدرت استخدام را در باشگاه انحصاری خود ادغام کنند. مطمئناً هدف این است که بازیگران بد را از بین ببریم ، اما آیا این فقط به دلیل از بین بردن استعدادهای درخشان نیست؟

  - Owen M. Roe (OwenMRoe) 27 آوریل 2021

  ECI اشاره می کند که گواهینامه آن ارزان تر از سایر آزمون های صنعت است ، اگرچه بیشتر این موارد نیاز به مجوز در یک زمینه خاص است. این شرکت گفت که "به زودی حمایت مالی مستقلی را ارائه می دهد". سباستین پارک ، یکی از بنیانگذاران ، اضافه کرد که کسانی که بیکار هستند باید در مورد فرصت های بورس تحصیلی با ECI تماس بگیرند.

  19 و 20 ژوئن - عضو ECI می شود ، که "" فرصت های ادامه تحصیل و شبکه "را بدون هیچ هزینه اضافی به ارمغان می آورد.

خبرهای دیگر از بازی