خبر

 • تک بورد - این شبیه ساز به شما امکان می دهد بازی های اصلی پلی استیشن را بر روی ایکس باکس مایکروسافت اجرا کنید

  این شبیه ساز به شما امکان می دهد بازی های اصلی پلی استیشن را بر روی ایکس باکس مایکروسافت اجرا کنید
  28 روز و 14 ساعت قبل

  در مقیاس بندی 9 برابر ، معادل رزولوشن 4K را دریافت می کنید و با کنسول های جدیدتر مایکروسافت ، 60 فریم بر ثانیه به راحتی قابل دستیابی است. از همه بهتر ، با DuckStation ، می توانید ROM ها را بر روی یک درایو فلش USB ذخیره کرده و بدون نیاز به کپی آنها در ذخیره سازی محلی ، به آنها دسترسی پیدا کنید.

  کانال YouTube Modern Vintage Gamer اخیراً از شبیه ساز جدیدتر PlayStation 1 که بر روی کنسول های Xbox One و Series مایکروسافت اجرا می شود ، استفاده کرد. این احتمالاً کفرآمیز به نظر می رسد ، اما در واقع بسیار تمیز به نظر می رسد.

  همانطور که می دانید ، کنسول های نسل فعلی مایکروسافت می توانند در حالت توسعه دهنده اجرا شوند و به کاربران اجازه می دهند نرم افزارها (و شبیه سازها) را برای آزمایش آزمایش کنند. به یکی از این شبیه سازها ، DuckStation ، اواخر سال گذشته با وضوح داخلی تا 16 برابر کاهش یافت. با این حال ، تا ماه گذشته ، یک پورت Xbox UWP اضافه شد ، که به شبیه ساز اجازه می داد بر روی کنسول های مایکروسافت اجرا شود.

  MVG همچنین توصیه می کند که رنگ بندی واقعی را فعال کنید ، که باعث ایجاد تغییر در ظاهر بهتر و صاف تر می شود. به همچنین ممکن است بخواهید با اصلاح هندسه ، گزینه ای که پیچ خوردگی بافت را در برخی بازی ها مانند Tomb Raider II برطرف می کند ، و اورکلاک درون شبیه ساز را برای کاهش عملکرد بیشتر از سخت افزار اصلی ، آزمایش کنید.

  وقتی اورکلاک 500 درصدی ، مقدمه Chrono Cross ، که به دلیل نرخ فریم پایین مشهور بود ، اکنون به نظر می رسد روان است. مشکلات عملکرد در هر بازی برطرف نمی شود. آن را بیشتر به عنوان یک گزینه در مجموعه ای بزرگتر از ترفندهایی که در اختیار دارید تصور کنید.

  DuckStation رایگان و منبع باز است و می تواند مستقیماً از GitHub بارگیری شود.

  اعتبار تصویر سلام من نیک

  هستم

خبرهای دیگر از بازی