خبر

 • تک بورد - این را تماشا کنید: YouTuber از طریق این فیلم با ویرایش استادانه تاریخچه ژانر FPS را نشان می دهد

  این را تماشا کنید: YouTuber از طریق این فیلم با ویرایش استادانه تاریخچه ژانر FPS را نشان می دهد
  27 روز و 7 ساعت قبل

  نوستالژی: با گرافیک مدرن و زیبای Call of Duty یا Battlefield ، به راحتی می توان ژانر تیرانداز اول شخص را از کجا شروع کرد. خوشبختانه ، همه ما می توانیم با جدیدترین ویدیوی YouTuber 4096 راهپیمایی جمعی را طی کنیم: "تیرانداز اول شخص. " مجموعه ای از کلیپ های کوتاه از بازی های FPS است که مربوط به ولفنشتاین اصلی است ، اما این توصیف به تنهایی فروش فیلم کوتاه است.

  اگر بگوییم که ویدئو به خوبی ویرایش شده است ، بسیار کم اهمیت خواهد بود - این یک کلاس کلاسیک در انتقال کلیپ است ، و هر قسمت از فیلم کاملاً به فیلم بعدی پیوند دارد.

  برخی از انتقال ها آنقدر صاف هستند که ، در چندین نقطه ، متوجه نشدم که ویدیو قبلاً به بازی بعدی منتقل شده و باید عقب برود. اگر خودتان آن را تماشا کنید ، خواهید دید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. تعویض بین Mirror 's Edge و Portal در علامت 2:26 به ویژه چشمگیر است.

  https://techbord.com این را تماشا کنید: YouTuber از طریق این فیلم ویرایش شده ماهرانه تاریخچه ژانر FPS را نشان می دهد

  ترفندهای ویرایش هوشمندانه را کنار بگذارید ، تیرانداز اول شخص راهی عالی برای بدست آوردن دوز سریع نوستالژی و تعجب کنید که این سبک بازی های ویدیویی تا کجا پیش رفته است. و اکنون که سرانجام کنسول های نسل بعدی به دست ما رسیده است ، می توانیم حدس بزنیم که در طی پنج یا ده سال آینده تیراندازها به کجا می روند.

  اگر زمانی برای تماشای جدیدترین ساخته 4096 پیدا کردید ، با خیال راحت در مورد مهارت های ویرایش یوتیوب در مورد نظرات خود خط بکشید. متناوباً ، به ما بگویید تیرانداز مورد علاقه شما در همه زمان ها چیست - احتمالاً مال من Call of Duty: World at War است.

خبرهای دیگر از بازی