خبر

 • تک بورد - این را تماشا کنید: tinkerer سخت افزاری SNES

  این را تماشا کنید: tinkerer سخت افزاری SNES "Super Scope " را هک می کند و باعث می شود در تلویزیون های مدرن کار کند
  29 روز و 9 ساعت قبل

  اصلاح یکپارچهسازی با سیستمعامل: اگر بیش از یک یا دو دهه است که مشغول بازی هستید ، ممکن است کنسول های کلاسیک مانند SNES را به یاد بیاورید. در این صورت ، تقریباً مطمئناً لوازم جانبی فراوان آنها را به یاد می آورید ، مانند سرگرم کننده - و گاهاً ناامیدکننده - Super Scope ، یکی از قدیمی ترین لوازم اسلحه نینتندو. این دستگاه معمولاً فقط در تلویزیون های قدیمی CRT کار می کند ، اما یک مدیر سخت افزار هوشمند ر

  قبل از اینکه به آن بپردازیم ، با کمی پس زمینه شروع خواهیم کرد. Super Scope ، برای کسانی که اطلاع ندارند ، اولین بار در سال 1992 منتشر شد. "سبک تفنگ" به شکل بازوکا جانشین NES "" Zapper اصلی بود و کاملا بی سیم بود.

  Super Scope با بهره گیری از فناوری اسکن صفحه که توسط تلویزیون های CRT استفاده می شود ، عمل می کند. هنگامی که دستگاه را به سمت صفحه نشان می دهید ، تعیین می کند که یک منطقه مشخص از صفحه روشن باشد یا خیر و از این اطلاعات برای محاسبه ضربه یا عدم استفاده استفاده می کند.

   https://techbord.com این را تماشا کنید: tinkerer سخت افزاری SNES 'Super Scope را هک می کند ، باعث می شود در تلویزیون های مدرن کار کند

  طرحی نشان می دهد که چگونه حالت Super Scope کنار هم قرار گرفته است.

  با در نظر گرفتن این اطلاعات ، به راحتی می توانید درک کنید که چرا دستگاه معمولاً روی نمایشگرهای مدرن و مبتنی بر LCD کار نمی کند. با این حال ، اندی وست ، در مورد element14 راه حل ارائه کرده است.

  با استفاده از Raspberry Pi ، نوار IR متصل به تلویزیون ، دوربین IR ، LED های IR ، جعبه آردوینو و سایر ابزارهای متفرقه ، modder توانست SNES و Super Scope را فریب دهد تا در نمایشگرهای صفحه تخت کار کند.

  روند کامل از نظر ماهیت فوق العاده پیچیده و فنی است ، اما اگر احساس می کنید برای حل این چالش مجهز هستید ، با دنبال کردن در گامهای اندی می توانید Super Scope خود را اصلاح کنید.

  Element14 به طور مفیدی لیست کاملی از تمام سخت افزارها و نرم افزارها و م componentsلفه هایی را که برای بازآفرینی آنها نیاز دارید به عموم ارائه کرده است. بسازید ، بنابراین تنها زمان و عزم راسخ شما را متوقف می کند.

  یافتن یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب از سراسر وب را به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از بازی