techbord.com این را تماشا کنید: tinkerer سخت افزاری SNES

اصلاح یکپارچهسازی با سیستمعامل: اگر بیش از یک یا دو دهه است که مشغول بازی هستید ، ممکن است کنسول های کلاسیک مانند SNES را به یاد بیاورید. در این صورت ، تقریباً مطمئناً لوازم جانبی فراوان آنها را به یاد می آورید ، مانند سرگرم کننده - و گاهاً ناامیدکننده - Super Scope ، یکی از قدیمی ترین لوازم اسلحه نینتندو. این دستگاه معمولاً فقط در تلویزیون های قدیمی CRT کار می کند ، اما یک مدیر سخت افزار هوشمند ر

قبل از اینکه به آن بپردازیم ، با کمی پس زمینه شروع خواهیم کرد. Super Scope ، برای کسانی که اطلاع ندارند ، اولین بار در سال 1992 منتشر شد. "سبک تفنگ" به شکل بازوکا جانشین NES "" Zapper اصلی بود و کاملا بی سیم بود.

Super Scope با بهره گیری از فناوری اسکن صفحه که توسط تلویزیون های CRT استفاده می شود ، عمل می کند. هنگامی که دستگاه را به سمت صفحه نشان می دهید ، تعیین می کند که یک منطقه مشخص از صفحه روشن باشد یا خیر و از این اطلاعات برای محاسبه ضربه یا عدم استفاده استفاده می کند.

 https://techbord.com این را تماشا کنید: tinkerer سخت افزاری SNES  'Super Scope را هک می کند ، باعث می شود در تلویزیون های مدرن کار کند

طرحی نشان می دهد که چگونه حالت Super Scope کنار هم قرار گرفته است.

با در نظر گرفتن این اطلاعات ، به راحتی می توانید درک کنید که چرا دستگاه معمولاً روی نمایشگرهای مدرن و مبتنی بر LCD کار نمی کند. با این حال ، اندی وست ، در مورد element14 راه حل ارائه کرده است.

با استفاده از Raspberry Pi ، نوار IR متصل به تلویزیون ، دوربین IR ، LED های IR ، جعبه آردوینو و سایر ابزارهای متفرقه ، modder توانست SNES و Super Scope را فریب دهد تا در نمایشگرهای صفحه تخت کار کند.

روند کامل از نظر ماهیت فوق العاده پیچیده و فنی است ، اما اگر احساس می کنید برای حل این چالش مجهز هستید ، با دنبال کردن در گامهای اندی می توانید Super Scope خود را اصلاح کنید.

Element14 به طور مفیدی لیست کاملی از تمام سخت افزارها و نرم افزارها و م componentsلفه هایی را که برای بازآفرینی آنها نیاز دارید به عموم ارائه کرده است. بسازید ، بنابراین تنها زمان و عزم راسخ شما را متوقف می کند.

یافتن یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب از سراسر وب را به اشتراک می گذاریم.

این را تماشا کنید: tinkerer سخت افزاری SNES "Super Scope " را هک می کند و باعث می شود در تلویزیون های مدرن کار کند
gaming/این-را-تماشا-کنید-tinkerer-سخت-افزاری-snes-super-scope-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت ابزار امتیاز بهره وری خود را تغییر می دهد ، و باعث می شود کمتر تهاجمی باشد
techbord.com مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.