خبر

 • تک بورد - این را تماشا کنید: Cyberpunk 2077 اولین فیلم گیم پلی Xbox One X و Xbox Series X را دریافت می کند

  این را تماشا کنید: Cyberpunk 2077 اولین فیلم گیم پلی Xbox One X و Xbox Series X را دریافت می کند
  چند ثانیه قبل

  بسیار پیش بینی شده: رویداد بعدی Night City Wire Cyberpunk 2077 قرار نیست چند روز دیگر شروع شود ، اما توسعه دهنده CD Projekt Red تصمیم گرفت که قبل از پخش نوزدهم ، با کمی گیم پلی اضافی همه ما را شگفت زده کند. نکته مهم ، این فیلم ها در رایانه های پیشرفته اجرا نمی شوند - در عوض ، تصاویر واقعی کنسول را دریافت می کنیم.

  درست است: برای اولین بار ، می توانید Cyberpunk 2077 را هم روی Xbox One X و هم Xbox Series X مشاهده کنید. این می تواند برای کاربران کنسول کنونی که اخیراً آموخته اند تسکین دهد آخرین تأخیر Cyberpunk 2077 به دلیل عدم عملکرد در Xbox One و PlayStation 4 بود.

  به نظر می رسد این تاخیر (که حدوداً سه هفته طول کشید) ارزشمند بود زیرا Cyberpunk 2077 از نظر هر دو کاملاً خیره کننده به نظر می رسد Xbox One X و Xbox Series X. طول فیلم 10 دقیقه طول می کشد و اگرچه برای جلوگیری از اسپویلرها کاملاً خرد شده است (استدلال معمول CDPR برای گیم پلی بسیار ویرایش شده) ، ما از سطح خیابان مناظر بسیار خوبی از Night City داشته باشید.

  فیلم در نقاط مختلف بین One X و Series X مبادله می شود ، بنابراین باید ایده خوبی درباره نحوه بازی به دست آورید هر دو دستگاه خوشبختانه تصاویر در کنسول قدیمی بسیار وحشتناک نیستند. مسافت و بافت رسماً کاهش می یابد و برخی جلوه های تصویری (مانند چراغ های پنجره) تا زمانی که پخش کننده کاملاً نزدیک نشود فعال نمی شوند ، اما تصاویر به هیچ وجه آنقدرها که تصور می شود بد نیست.

  https://techbord.com این را تماشا کنید: Cyberpunk 2077 اولین فیلم گیم پلی Xbox One X و Xbox Series X خود را دریافت می کند

  به طور خاص ، بازتاب ها در هر دو نسل زیبا به نظر می رسند. به نظر نمی رسد که هنوز در سری X ردیابی شده باشد ، اما تکه ای با پشتیبانی از این فناوری باید در تاریخ بعدی وارد شود.

  یکی از تفاوتهای بارز بین سری X و یک فیلم X در تصاویر امروز شامل فریم ها است. Xbox One X دارای چندین کاهش FPS واضح (زیر 30؟) در صحنه های با دید شدید تر است ، در حالی که سری X در تمام مدت به طور مرتب روان است. البته این نباید کسی را متعجب کند ، اما باید به آن اشاره کرد.

  Cyberpunk 2077 در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 وارد بازار می شود و تقریباً در هر سیستم عامل اصلی برای پیش خرید در دسترس است . اگر شما یک بازی کننده PC هستید ، توصیه می کنم آن را در GOG رد کنید - CDPR از این طریق 100 درصد درآمد خرید شما را بدست می آورد و نسخه شما کاملا بدون DRM است.

خبرهای دیگر از بازی