techbord.com این را تماشا کنید: پیش پرده راه اندازی Cyberpunk 2077 اینجا است

بسیار پیش بینی شده: Cyberpunk 2077 سرانجام در دسترس است ، برنامه ریزی شده برای راه اندازی در تاریخ 9 دسامبر در 5 بعدازظهر CT (یا معادل محلی شما ؛ انتشار جهانی است). این یک سفر پر فراز و نشیب بوده است - یک سفر پر از تاخیر و ساعت طولانی برای توسعه دهندگان پرشور Cyberpunk - اما همانطور که به پایان خود نزدیک می شود ، CD Projekt Red جدیدترین و احتمالاً آخرین نسخه بازی را منتشر کرده است تریلر.

برخلاف تریلرهای قبلی Cyberpunk 2077 ، که همه بیش از حد عالی و اکشن هستند (در دنیای بازاریابی قابل درک است) ، این پیش پرده پرتاب کندتر و قابل تأمل است. این یک جنبه انسانی و احساسی از Cyberpunk را نشان می دهد ، و برخی از تعاملات شخصیت اصلی V را با NPC های مختلف عنوان نشان می دهد.

همه چیز در پایان به عنوان بازیکن و به نظر می رسد شریک زندگی اش جکی به پایین در سقف یک ساختمان غول پیکر سازمانی در حال سر خوردن است ، اما این موضوع به همان شدت که اوضاع شدت می گیرد ، است. اگر هنوز پیش نمایش آن را ندیده اید و سعی دارید Cyberpunk 2077 را کاملاً کور بازی کنید ، ممکن است بهتر باشد که کاملاً واضح رفتار کنید ، اما در غیر این صورت ، لذت ببرید.

 https://techbord.com این را تماشا کنید: پیش پرده راه اندازی Cyberpunk 2077 اینجاست

به خوبی ویرایش شده است و بدون شک انجام خواهد شد وظیفه آن افزایش سفارشات آخرین لحظه و ایجاد تبلیغات تبلیغاتی اضافی است.

امیدوارم همه CD حسن نیت Projekt Red که طی چند سال گذشته ساخته شده است ، فردا خراب نشود. از گفته بسیاری از نظر دهندگان ، Cyberpunk 2077 در حال حاضر کاملاً حالت باگی دارد - در بسیاری از نقاط آن چنان خراب است که مطمئن نیستیم که چگونه یک روز یک پچ می تواند تمام بازی را برطرف کند؟ ' مشکلات وجود دارد.

صرف نظر از این ، اکنون نیازی به حدس و گمان نیست. وقتی Cyberpunk 2077 در کمتر از 30 ساعت راه اندازی شود ، همه ما می توانیم کیفیت آن را خودمان قضاوت کنیم. طبیعتاً ، ما این بازی را محک می زنیم و در غیر این صورت پس از راه اندازی ، مراحل آن را انجام خواهیم داد ، بنابراین با شکست عملکرد تیم و استیو همراه باشید. بازی زودتر از موعد (تا زمان راه اندازی مجدد قفل نمی شود) ، می توانید این کار را از طریق سیستم عامل دلخواه خود انجام دهید: PS5 ، PS4 ، Xbox Series S و X ، Xbox One ، PC و Stadia.

این را تماشا کنید: پیش پرده راه اندازی Cyberpunk 2077 اینجا است
gaming/این-را-تماشا-کنید-پیش-پرده-راه-اندازی-cyberpunk-2077-اینجا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.