خبر

 • تک بورد - این تخریب فن Metroid Prime 2D بیش از 15 سال در ساخت بود

  این تخریب فن Metroid Prime 2D بیش از 15 سال در ساخت بود
  21 روز و 12 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: من شخصاً هرگز Metroid Prime بازی نکردم اما Super Metroid را کاملاً برای SNES دوست داشتم. بعد از تماشای نمایش آزمایشی در YouTube ، حال و هوای سنگین Castlevania را پیدا می کنم. نظر شما چیست و فکر می کنید چه مدت طول می کشد تا نینتندو وکلای خود را درگیر کند؟

  طرفداران Metroid چیزی دارند که آنها را مشغول خود کنند در حالی که نینتندو و Retro Studios کار بر روی بازی رسمی بعدی این سری را ادامه می دهند.

  تیم SCU اخیراً نسخه نمایشی Prime 2D را منتشر کرده است ، یک ویرایش غیر رسمی 2D از بازی اصلی 3D اکشن و ماجراجویی که برای اولین بار در سال 2002 برای GameCube حذف شد (و بعداً به Wii منتقل شد).

  Prime 2D مدت هاست که ساخته می شود. زمان بسیار طولانی اولین ارسال هایی که می توانم در مورد این پروژه در فروم Prime 2D پیدا کنم مربوط به اواسط سال 2005 است اما طبق برنامه Games Video Chronicle ، کار در آوریل 2004 آغاز شد. از آن زمان به بعد ، این پروژه پنج برنامه نویس اصلی و صدها داوطلب داشته است.

  در هر VGC ، بازی با استفاده از یک موتور اختصاصی ساخته شده است. تیم گفت: "ما به جای کپی دقیق از منبع اصلی ، متمرکز بر استفاده از مفاهیم اصلی ، ترجمه آنها و سپس پیاده سازی آنها در یک راه حل منطقی 2 بعدی هستیم."

  "با این کار اجازه می دهیم قبل از هر چیز خودمان را بر ساخت یک بازی خوب متمرکز کنیم ، و سپس از آن به عنوان پایه ای برای ایجاد یک تجربه آشنا استفاده کنیم ، نه اینکه خود را مجبور به تلاش برای پیاده سازی ایده های سه بعدی در فضای دو بعدی کنیم. "

  احتمالاً بزرگترین تهدید پروژه در این مرحله پاسخ نینتندو خواهد بود. غول بازی ژاپنی به طرز مشهوری از مالکیت معنوی خود محافظت می کند و علی رغم عدم استفاده از نام "Metroid" در عنوان ، همه ما می دانیم Prime 2D در مورد چیست.

  در سال 2016 ، نینتندو بازسازی یک طرفدار را کشت Metroid II: بازگشت ساموس که بیش از هشت سال در دست ساخت بود.

  با صرف وقت و انرژی و اشتیاق زیادی که در این بازسازی های فن وجود دارد ، کمی شرم آور است که تقریباً همیشه تعطیل سپس دوباره ، باید موقعیت نینتندو و تمایل شدید آنها برای محافظت از شخصیت ها و حق رای هایی را که دهه ها برای ساخت آنها صرف کرده اند ، درک کنید.

خبرهای دیگر از بازی