خبر

 • تک بورد - این بازیکن Guitar Hero را به طور 100٪ در آهنگ

  این بازیکن Guitar Hero را به طور 100٪ در آهنگ "غیرممکن " ببینید
  20 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اواخر دهه 2000 را به یاد دارید که Guitar Hero و Rock Band بر جهان حاکم بودند؟ با گذشت بیش از یک دهه از ورود اولین بازی های این مجموعه ، بازیکنان اختصاصی هنوز در حال تسلط بر آهنگ هایی هستند که برای ما انسانهای ساده غیرممکن است. یکی از اینها ، Starner CarnyJared ، 100٪ آهنگ پیچیده ای دارد ، جای تعجب است که آیا او روح خود را به شیطان نفروخت ، رالف ماکیو در Crossroads.

  همانطور که توسط Kotaku گزارش شده است ، CarnyJared ، یکی از بهترین بازیکنان Guitar Hero در جهان ، در حال پخش نسخه 6 Soulless است. آهنگ های فوق العاده پیچیده برای نسخه PC بازی توسط عضو انجمن ExileLord ساخته شده است. برخی از کارهای آنها را در اینجا بررسی کنید.

  تعداد انگشت شماری از بازیکنان Guitar Hero موفق به صد در صد نسخه قبلی Soulless شده اند و هیچ کس با شاهکار نسخه ششم موفق به انجام این کار نشده است.

  به عنوان کسی که آهنگ DragonForce Through The Fire And Flames را در Guitar Hero 3 تقریباً غیرممکن در هر چیزی بالاتر از حد متوسط ​​پیدا کرده است ، تماشای دست ها و انگشتان CarnyJared در حالی که با ضربه زدن به هر نت به یک تیرگی واقعی تبدیل می شود.

  لحظه این قهرمان قهرمان گیتار متوجه می شود که او به آنچه که تصور می شد غیرممکن است یک لحظه باشکوه جشن گرفتن است - و البته با کمی فحش - قابل درک است. باند ، شاید برای شما جالب باشد که بدانید سازنده Soulless ExileLord در حال کار بر روی Clone Hero است. این بازی رایانه ای تجربه GH / RB را بازآفرینی کرده و از کنترل کننده های گیتار بازی های اصلی پشتیبانی می کند. این برنامه رایگان است ، بنابراین تنها آنچه شما نیاز دارید لوازم جانبی گیتار USB یا یک نسخه بی سیم با گیرنده اختصاصی آن است.

خبرهای دیگر از بازی