خبر

 • تک بورد - این ابزار جانبی 20 ساله لغو شده Game Boy Color، یک گوشی هوشمند ارزان قیمت را در جیب شما قرار می داد.

  این ابزار جانبی 20 ساله لغو شده Game Boy Color، یک گوشی هوشمند ارزان قیمت را در جیب شما قرار می داد.


  1 ماه قبل

  جلوتر از زمان خود: تاریخ پر از دستگاه‌های فناوری کمتر شناخته شده است که گهگاه پس از سال‌های نهفته در حال جمع‌آوری گرد و غبار در قفسه‌ها، به انجمن عمومی راه پیدا می‌کنند. در آخر هفته، کانال YouTube DidYouKnowGaming؟ یک دستگاه جانبی نینتندو 20 ساله را نشان داد که با تنها 50 دلار می‌توانست یک Game Boy Color را به یک گوشی هوشمند نسبتا ارزان تبدیل کند.

  نینتندو مجوز چند دستگاه جانبی جالب را در روزهای اولیه بازی های دستی صادر کرد. دوربین Game Boy و Game Boy Printer یک زوج بودند. همچنین دارای کابل Game Link برای بازی دو نفره بود، سپس یک آداپتور چهار نفره را ارائه کرد. و چه کسی می تواند پسر دستی را فراموش کند - یک هیولا قابل اتصال با ذره بین صفحه نمایش، بلندگوهای خارجی، و جوی استیک. اتفاقاً هنوز هم می‌توانید آن‌ها را در آمازون بخرید.

  روز یکشنبه، لیام رابرتسون، یوتیوب‌بر و علاقه‌مند به تاریخ بازی‌های ویدیویی، یک ابزار جانبی که قبلاً هرگز دیده نشده بود برای Game Boy Color به نام "Page Boy." معرفی کرد. "این دستگاه می‌توانست ویژگی‌های گوشی‌های هوشمند مانند ارتباطات دوطرفه، ایمیل، مرور وب و موارد دیگر را اضافه کند.

  Page Boy چندین عملکرد را با پروژه‌ای که قبلا لغو شده بود به نام WorkBoy برای بازی نسل اول به اشتراک گذاشت. پسر. این تصادفی نبود زیرا مخترع ادی گیل هر دو دستگاه را تصور کرد. گیل در سال 1992 WorkBoy را به عنوان راهی برای ارائه عملکرد PDA به دستگاه بازی قابل حمل طراحی و عرضه کرد. با این حال، کاهش قیمت آتی Game Boy آن را غیرقابل فروش کرد، با توجه به اینکه قیمت دستگاه جانبی به اندازه کنسول خواهد بود.

  به زودی به سال 1999 بروید، زمانی که گیل و برادرش کریس، Page Boy را به مدیران نینتندو ارائه کردند و کار می کردند. تحت نام شرکت Wizard. آنها هیچ نمونه اولیه کاری نداشتند، اما گیل به Sirius Modelmaking دستور داد تا مدل فیزیکی مورد استفاده در ارائه آنها به نینتندو را ایجاد کند. این دستگاه به شکاف کارتریج Game Boy Color متصل می‌شد و یک پورت عبور داشت تا کاربران همچنان بتوانند با آن بازی کنند. این طراحی از نظر ظاهری بی شباهت به برخی از تلفن های تاشو جمع و جور قبلی نبود.

  این آغاز عصر تلفن همراه بود، اما این دستگاه از ارتباطات رادیویی ارزان تری استفاده می کرد که در پیجرها استفاده می شد، از این رو نام آن را به خود اختصاص داد. پیجینگ دوطرفه به تازگی در این صنعت جای پای خود را به دست آورده بود و برادران می خواستند از آن برای ارائه قابلیت های گوشی های هوشمند در زمانی که گوشی های هوشمند کمیاب و فوق العاده گران بودند، استفاده کنند. برادران گیل از این موضوع در ارائه ای به نینتندو استفاده کردند و تاکید کردند که این شرکت حتی می تواند از ارتباطات بلادرنگ دستگاه برای اهداف بازاریابی استفاده کند (فیلم بالا).

  نینتندو بسیار شیفته این پیشنهاد بود و امکان سنجی آن برای سه سال آینده را بررسی کرد. متأسفانه، این شرکت در سال 2002 این ایده را رد کرد، زیرا این فناوری تنها برای پایگاه کاربران Game Boy ایالات متحده در دسترس بود و تا حدودی هدف اعلام شده آن از برقراری ارتباط بی سیم با هر کسی در جهان را شکست داد. حتی با قیمت متوسط ​​50 دلاری، این دستگاه برای نینتندو به اندازه کافی مقرون به صرفه به نظر نمی رسد، با توجه به حذف بازارهای اروپایی و ژاپنی آن. بنابراین یک بار دیگر، ادی گیل مجبور شد یک دستگاه جانبی بیش از حد جاه طلبانه نینتندو را کنار بگذارد که خیلی جلوتر از زمان خود بود.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالبی را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.


  تگ ها:

  ابزار , جانبی , ساله , game , color , گوشی , هوشمند , ارزان , قیمت , قرار , داد.


  v 13
خبرهای دیگر از بازی