خبر

 • تک بورد - این آهنگ های Super Mario World با استفاده از نمونه های اصلی بازسازی شد

  این آهنگ های Super Mario World با استفاده از نمونه های اصلی بازسازی شد
  10 روز و 12 ساعت قبل

  Super Mario World پرفروش ترین بازی تاکنون در سیستم سرگرمی Super Nintendo بود که در طول عمر خود فروشی بالغ بر 20.6 میلیون واحد در شمال داشته است. این واقعیت که Super Mario World همراه با کنسول های منتخب SNES همراه بود ، بدون شک به این مسئله کمک کرد ، اما با این وجود ، این یک بازی خارق العاده با موسیقی متن عالی بود.

  در حقیقت ، این قطعه در موسیقی ما به یادماندنی 8 و 16 بیتی بازی ویدیویی از سپتامبر گذشته برجسته شده بود.

  SNES سخت افزار قدرتمندی برای زمان خود بود ، اما در مقایسه با آنچه که هست امروز ممکن است کاملا محدود باشد. به عنوان مثال ، زیر سیستم صوتی فقط 64 کیلوبایت SRAM داشت ، به این معنی که آهنگسازان برای متناسب کردن همه چیز باید از فشرده سازی زیادی استفاده کنند. کافی است که شما را به فکر بیندازد که موسیقی متن SNES بدون همه فداکاری ها چگونه به نظر می رسید.

  (نسخه اصلی تم شنا از Super Mario World که در SNES شنیده شده است.)

  اکنون ، ما چند پاسخ داریم.

  کاربر توییتر ، Brickster و برخی از دوستانش به طور فعال در حال کار بر روی Super Mario World Restored هستند ، پروژه ای که شامل ردیابی نمونه های اصلی مورد استفاده برای ایجاد موسیقی در بازی است. و آهنگ ها را از ابتدا بازسازی کنید.

  چرا کسی قبلاً چنین کاری نکرده بود؟ ساده - هیچ کس نام نمونه های اصلی را نمی دانست.

  (نسخه بازیابی شده از موضوع شنا از Super Mario World.)

  آن نشت گسترده IP نینتندو را از سال گذشته به خاطر می آورید؟ همانطور که مشخص شد ، این کد حاوی کد منبع Super Mario Advanced بود که از نمونه های Super Mario World استفاده مجدد می کند. اکنون که مردم نام نمونه های اصلی را می دانستند ، توانستند آنها را ردیابی کرده و آهنگ ها را از نو بسازند.

  Brickster و خدمه تاکنون 9 قطعه بازسازی شده منتشر کرده اند و بسیار باورنکردنی به نظر می رسند. در مقایسه با نسخه های اصلی ، کمی سرزنده تر هستند و بازتاب بیشتری دارند. این احتمالاً نوعی از چیزهایی است که شما واقعاً از آن استقبال خواهید کرد یا کاملاً از آن متنفر خواهید بود.

خبرهای دیگر از بازی