خبر

 • تک بورد - اینتل در اواخر امسال نرم افزار فیلترشکن صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی

  اینتل در اواخر امسال نرم افزار فیلترشکن صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی "Bleep" را راه اندازی خواهد کرد
  چند ثانیه قبل

  هوش مصنوعی برای نجات: هرکسی که بیش از چند ساعت یک بازی رقابتی آنلاین انجام داده باشد - و به جای دوستان با کاربران تصادفی - احتمالاً با یک یا دو حرکت تند برخورد کرده است. زباله نویسی یکی از اصلی ترین بازی های آنلاین است و حتی می تواند در بهترین حالت شرکت در آن کمی سرگرم کننده باشد. با این حال ، در بدترین حالت ممکن است منجر به مسمومیت و آزار و اذیت شود ، اینتل به دنبال مقابله با استفاده از قدرت هوش

  سازنده سخت افزار یک نرم افزار به نام "Bleep " ایجاد کرده است که با استفاده از یادگیری ماشین می تواند زبان ناخوشایند را از طریق چت صوتی فیلتر کند. خواب البته اختیاری خواهد بود - همه از زبان یکسانی اذیت نمی شوند (و بعضی از افراد هیچ یک از آنها را آزار نمی دهد) ، بنابراین اینتل کنترل بالایی بر تجربه آنها در اختیار کاربران Bleep قرار می دهد.

  با تنظیمات خود می توانید به همان اندازه که دوست دارید پهن یا باریک باشید. اگر فقط می خواهید آنرا تنظیم کنید و آن را فراموش کنید ، می توانید چت "برخی ، بیشتر" یا همه "خواب" را انتخاب کنید. متناوباً ، می توانید دسته های مختلف "گفتار نفرت انگیز و توهین آمیز" ، مانند توانایی و لرزش بدن ، نفرت LGBTQ + ، زن ستیزی ، صدا زدن ، نژادپرستی ، ملی گرایی سفید ، و حتی "N" را مسدود کنید.

  بسته به تنظیمات خود ، مانند کنترل های گسترده تر ، می توانید به Bleep بگویید که هیچ کدام ، برخی ، اکثر یا همه زبانها را از هر دسته مسدود کند (به جز کلمه N که یک باینری است) سوئیچ روشن و خاموش).

  برخی معتقدند که هتک حرمت و صدا زدن نام بخشی از تجربه بازی آنلاین است و شاید درست باشد - اما اینتل می گوید تقریبا یک چهارم گیمرها (22 درصد) به دلیل آزار و اذیت و سمیت ، بازیها را به طور کامل ترک کنید. از نظر این شرکت ، این مسئله "یک مشکل پیچیده" را نشان می دهد که کل صنعت "باید زودتر از آن برطرف شود. اینتل تصدیق می کند که Bleep راه حل کاملی برای این مسئله نیست ، اما احساس می کند هنوز گامی در مسیر درست است.

  به خاطر شفافیت ، درصد ذکر شده در بالا از یک نظرسنجی انجام شده توسط لیگ ضد افترا در نوامبر سال 2020. از این نمونه به تعداد 1000 نفر از بازیکنان مستقر در ایالات متحده در سنین 18 تا 45 سال استفاده شده است.

  Bleep اواخر امسال راه اندازی می شود ، و به نظر می رسد که به صورت رایگان خواهد بود برای همه در دسترس است - یا حداقل هر کسی که سیستم مبتنی بر Intel را اجرا می کند.

  اعتبار مستند: mapo_japan

خبرهای دیگر از بازی