خبر

 • تک بورد - اینترنت به فاش شدن راه اندازی مجدد Saints Row واکنش منفی نشان می دهد ، اما توسعه دهندگان می گویند

  اینترنت به فاش شدن راه اندازی مجدد Saints Row واکنش منفی نشان می دهد ، اما توسعه دهندگان می گویند "ما عقب نشینی نمی کنیم"
  29 روز و 3 ساعت قبل

  آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، راه اندازی مجدد Saints Row با زیرنویس \\ "Self Made \\" در راه است. بازی جدید سری را با شخصیت ها و جلوه های ناآشنا به مسیر جدیدی می برد. با وجود اینکه بسیاری از طرفداران از افشاگری ناامید شده اند ، توسعه دهندگان می گویند که آنها "عقب نشینی نمی کنند" ، و "نفرت خواهان نفرت خواهند داشت."

  طرفداران Saints Row مشتاقانه منتظر افشای Volition در مورد بازی بعدی این فرانچایز در جریان افتتاحیه زنده Gamecom بودند. آنها مدت زیادی منتظر نماندند زیرا نمایش با اعلام شروع شد. بسیاری از آنها رفتند و سرشان را با گیجی از آنچه دیدند خاراندند.

  سردرگمی به زودی به خشم تبدیل شد زیرا طرفداران تریلر اعلامی Saints Row: Self Made with dislikes در YouTube را بمباران کردند. تا زمان نگارش این مقاله ، افشاگری دارای 16000 پسند و 22000 دوست نداشتن است. اکثریت نظرات روی ویدیو منفی است.

  "به یاد داشته باشید ، این افراد همان افرادی هستند که Agents Of Mayhem را ساخته اند. " یکی از بینندگان با اشاره به آخرین ماجراجویی کم استقبال Volition \ گفت: .

  این "قدیسین" شبیه افرادی هستند که قدیسین واقعی آنها را قلدری می کردند ، شما واقعاً این راه اندازی مجدد را برای مخاطبین فورتنایت انجام دادید: D pic.twitter.com/25vV7arGga

  - Erdem Atıcı (@2paclypsenow) 25 آگوست 2021

  یکی دیگر از طرفداران مرجع مشابهی گفت: "به من گفته شد که Saints Row " Reboot "دریافت می کند ، این کمتر شبیه راه اندازی مجدد است و بیشتر آنها سعی می کنند Saints Row The را ادغام کنند Third و Agents of Mayhem با هم. "

  دیگران بازی را با Epic's Fortnite مقایسه کردند.

  " تنها شخصیتی که [sic] را قدیس می بیند دختر است با عینک ، من به راحتی می توانم او را به عنوان یک کارآگاه پلیس فاسد ببینم که به مقدسین کمک می کند ... بقیه ، فقط نه ... آنها شخصیت های Fortnite هستند "، یکی از افراد در نظرات این ویدیو گفت."

  دیگری در توییتر sa id ، "من حتی در مورد سبک هنری قضاوت ارزشمندی نمی کنم ، فراتر از این احساس می شود که آنها خیلی تلاش می کنند تا بتوانند نظر مخاطبان Fortnite را جلب کنند. "

  با فرض اینکه تعداد لایک هایی که تریلر دریافت کرده اند همه طرفداران SR بوده اند (بله ، بسیار زیاد است) ، به نظر می رسد که مسیری که Volition با راه اندازی مجدد Saints Row انجام داد کمی بیش از نیمی از طرفداران خود را نشان داد. استودیو با دو برابر کردن به ضربه برگشتی پاسخ داد.

  ما از این بازی عقب نشینی نمی کنیم. ما دریافتیم ، این جدید است و این یک واکنش شوک به راه اندازی مجدد است که مانند هیچ یک دیگر نیست. گیف قرار بود این را بیان کند.

  - Saints Row (SaintsRow) 26 آگوست 2021

  "ما از این بازی عقب نشینی نمی کنیم ، " Volition به طرفدار ناراضی در رسمی Saints Row پاسخ داد. خوراک توییتر "ما متوجه شدیم ، این جدید است و این یک واکنش تکان دهنده به راه اندازی مجدد مانند دیگر است. "

  البته ، با انتشار بازی در کمتر از شش ماه ، \ \ به احتمال زیاد هیچ مقدار بازخورد منفی مسیر توسعه بازی را تغییر نخواهد داد. توسعه دهندگان به آنچه ایجاد کرده اند افتخار می کنند و اشاره می کنند که دو جایزه Gamescom - بهترین اعلان و بهترین تریلر - را از آن خود کردند.

  برخی از طرفداران نیز از جهت گیری جدیدی که بازی در پیش گرفته است هیجان زده هستند.

  "در برخی از استقبال هایی که از طرفدارانم می بینم ، احساس خیلی بدی دارم " ، توییتی در یکی از طرفداران خود نوشت. "من قدردانی می کنم که ما به هیچ وجه چیزی دریافت نمی کنیم و شاید این باعث شود من کسی باشم که از گرفتن " خرده "خوشحال است اما من نمی دانم - این عنوان قلب من را خوشحال کرده است و من 5 را دیده ام ثانیه گیم پلی. "

  با آنچه تا کنون دیده ایم ، واضح است که راه اندازی مجدد فنجان چای همه نیست. جالب خواهد بود که ببینیم نسخه مورد نظر با استقبال خوبی روبرو شده یا در همان سوراخ Agents of Mayhem سقوط کرده است.

خبرهای دیگر از بازی