خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید The Last of Us Part II را از طریق PlayStation Now بر روی رایانه شخصی بازی کنید

  اکنون می توانید The Last of Us Part II را از طریق PlayStation Now بر روی رایانه شخصی بازی کنید
  16 روز و 13 ساعت قبل

  سونی هر ماه دسته جدیدی از بازی ها را به PlayStation Now اضافه می کند. در این ماه ، برترین بازی The Last of Us Part II برنده جایزه است ، اما بازی های قابل توجه دیگری نیز بر روی پلتفرم قرار می گیرد ، از جمله Fallout 76 و Final Fantasy VIII Remastered و سایر بازی ها.

  از امروز ، مشترکان PlayStation Now مجاز خواهند بود تا 3 ژانویه 2022 ، کنسول های پلی استیشن و رایانه شخصی The Last of Us Part II انحصاری PlayStation را بر روی کنسول های خود و رایانه شخصی خود بازی کنند. اگر ترجیح می دهید مالک این بازی به جای پخش آن ، با تخفیف در PS Store به عنوان بخشی از فروش Blockbuster Games در تاریخ 13 اکتبر در دسترس است.

  اگرچه این بازی در بین طرفداران بحث و جدل ایجاد کرده است ، The Last of Us Part II یکی از بهترین بازی های سال 2020 بود ، با میانگین نمره منتقدین 93/100. اگر شما دارای یک کنسول پلی استیشن 5 هستید ، باید بدانید که بازی یک وصله عملکردی دریافت کرده است که به شما امکان می دهد بین 30 فریم بر ثانیه یا 60 فریم بر ثانیه را به عنوان هدف نرخ فریم انتخاب کنید. عناوینی را امتحان کنید یکی Fallout 76 است ، Bethesda در بازی Fallout چند نفره بازی می کند. در زمان شروع بازی ، بازی در وضعیت سختی قرار داشت و فاقد عناصر اصلی دیگر عناوین فرنچایز بود ، اما پس از یک سری وصله ها و DLC ها ، اوضاع به وضعیت قابل قبولی رسیده است.

  https://techbord.com هم اکنون می توانید The Last of Us Part II را از طریق PlayStation Now روی رایانه روی رایانه بازی کنید

  نهایی Fantasy VIII Remastered نیز بخشی از ترکیب این ماه است. مانند اکثر بازیهای سال 1999 ، از نظر گرافیکی قدیمی نشده است ، اما نسخه بازسازی شده به صورت بصری شایسته ای را به یکی از بهترین بازی های Final Fantasy سری ارتقا می دهد.

  بازی های دیگر در راه است پلتفرم PlayStation Now شامل Desperados III ، Amnesia: Collection ، Yet Another Zombie Defense و Victor Vran: Overkill Edition است. هزینه اشتراک یک ماهه 9.99 دلار است. اشتراک سه ماهه 24.99 دلار و اشتراک یک ساله 59.99 دلار است.

خبرهای دیگر از بازی