خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید Super Mario World را در حالت صفحه عریض بازی کنید

  اکنون می توانید Super Mario World را در حالت صفحه عریض بازی کنید
  7 روز و 13 ساعت قبل

  انجام نمایش یکپارچهسازی با سیستمعامل با وضوح اصلی در نمایشگرهای امروز ، به دلیل وجود میله های سیاه در کناره ها و نسبت های نادرست ، کمی احساس خستگی می کند. بازی های یکپارچه در نمایشگرهای عریض تمایل به زنده ماندن خاطرات مربوط به بازی های قدیمی ندارند ، اما گزینه های دیگری برای رفع این مشکل وجود دارد.

  برخی از برنامه ها برای اجرای بازی های کنسول یکپارچه ممکن است با استفاده از یک راه حل کلی برای پخش در وضوح صفحه گسترده ، تجربه بهتری داشته باشند ، اما این معمولا با برخی از مشکلات بصری همراه است. گزینه دیگر این است که مدرسها هر بار یک بازی را تطبیق دهند ، که البته با کیفیتی طولانی تر به طول می انجامد اما ده ها تن طول می کشد.

  یکی از این نمونه ها آخرین کار Vitor Vilela است. Vitor یک مهندس نرم افزار و هکر ROM است که در کنار تیمش ، Super Mario World را برای SNES با معرفی سازگاری با صفحه عریض اصلاح کرد. در حال حاضر ، این فقط از وضوح 16: 9 و 16:10 پشتیبانی می کند ، با نسبت های 2: 1 و 21: 9 در تاریخ بعدی.

  انتشار جدید: صفحه گسترده جهانی ماریو (SNES) اکنون در دسترس است برای بارگیری! ماجراجویی جدید و گسترده ای را که برای کار با صفحه های مدرن افزایش یافته است ، کاوش کنید. تجربه واقعی بازی 2021 آمیخته با دوران طلایی بازی های فوق العاده 1990! بارگیری: https://t.co/UugJXT4Fvh pic.twitter.com/BDTMIECQhP

  - Vitor Vilela (HackerVilela) 18 ژوئن 2021

  برای این کار ، Vilela وضوح افقی را با 96 پیکسل گسترش داد ، از وضوح اصلی 256x224 تا 352x224. علی رغم افزایش وضوح ، نسبت تصویر 8: 7 پیکسل را از SNES تغییر نمی دهد ، به این معنی که "صفحه ای که مشاهده خواهید کرد مانند آنچه در صفحه تلویزیون واقعی متصل به SNES مشاهده می کنید ، است."

  اگر شما علاقه مند به بازی Super Mario World با وضوح صفحه گسترده هستید ، باید پچ ساخته شده توسط Vitor و تیم او را بارگیری کنید. وصله شامل ROM Super Mario World (ایالات متحده آمریکا) نیست. علاوه بر این ، شما همچنین به شبیه ساز bsnes_hd نیاز دارید و این راهنما را در مورد وصله فایل های ROM دنبال کنید. پس از اعمال پچ ، اطمینان حاصل کنید که فایل پیکربندی تنظیمات صفحه عریض را به درستی پیکربندی کرده باشد.

  علاوه بر Super Mario World ، آزمایشگاه Vitor Vilela همچنین عناوینی مانند Gradius III ، Contra III ، Super Castlevania IV را بهینه کرده است. ، در میان دیگران.

خبرهای دیگر از بازی