techbord.com اکنون می توانید

سخت است باور کنیم که Skyrim در نهمین سالگرد تولد خود در ماه نوامبر آینده می آید و هنوز هم قوی است. Mod ها احتمالاً مهمترین عامل نصب آن بر روی دستگاههای پخش کننده هستند. آنها با اضافه کردن موارد جدید ساخته شده توسط بازیکن ، از جمله پیشرفت های گرافیکی ، شخصیت ها ، اسلحه ها ، بازی ها و موارد دیگر ، بازی را تازه نگه می دارند.

"FallGuysFollowers " یکی از آخرین حالت هایی است که در لیست "بهبودها" به طور مداوم در حال رشد برای The Elder Scrolls V: Skyrim در حال رشد است. همچنین مسلماً جالبترین است. اگر از جدی بودن فضای ملک خسته شده اید ، این حالت روحیه شما را سبک می کند و کمی رنگ به زمین اضافه می کند. بسیار خوب ، رنگ بسیار زیاد.

در صورت عدم اطلاع ، Fall Guys: Ultimate Knockout یک بازی سلطنتی از Devolver Digital و Mediatonic است. این فقط در اوایل ماه جاری در 4 آگوست منتشر شد اما قبلاً با استقبال گرم مواجه شده است. این برنامه شامل بازیکنانی است که به عنوان موجوداتی کوچک مانند ژله مانند در حال دویدن هستند و سعی در زنده ماندن در میادین سبک قلعه تاکشی دارند. اکنون بازیکنان می توانند ده مورد از این باگ های کوچک پر زرق و برق را دنبال کنند که به آنها کمک می کند تا اژدها ، راهزنان و هر شخص بد دیگری را که شکست می دهند شکست دهند. جهان ، و شما درست می گویید آنها مانند یک انگشت شست دردناک بیرون می آیند ، اما در عین حال ، همین امر باعث خنده دار شدن وزارت دفاع می شود. تماشای این بچه های کوچک که با چوب های بنفش پیچ و تاب دارشان بدجنس می شوند و آدمهای بد را تکان می دهند خنده دار است.

اما به نظر می رسد این حالت ممکن است شما را کمی تحت فشار قرار دهد. مثل این است که یک باند متشکل از 10 مانیچک بسیار تهاجمی داشته باشید که از رفتن به لری جنکینز در هر نبرد نمی ترسند. ممکن است مجبور شوید برای ایجاد تعادل در مقابل یک مشکل را ایجاد کنید. همانطور که گفته شد ، بچه های پاییز آسیب پذیر نیستند. شما می توانید یک ترول (یکی از حیوانات باهوش تر در Skyrim) را ببینید که در فیلم بالا چند نفر را بیرون می کشد.

Fallen Guys خود را با پوشیدن لباس احمقانه خود تکریم کنید! این مد دارای کارمندان ارغوانی پیچ خورده ، کلاه ایمنی ، و یک کلاه رول شیرین به عنوان موارد ساختنی است. Fall Guys خود را می توانید به این موارد مجهز کنید یا حتی از روی شخصیت خود استفاده کنید.

FallGuysFollowers از Nexus Mods ، فقط نسخه های PC یا Steam در دسترس است. با عرض پوزش از کاربران Xbox و PlayStation. همچنین باید Dragonborn DLC را نصب کنید. وقتی mod فعال شد ، می توانید Fall Fall ها را در Whitewatch Tower درست در شمال Whiterun استخدام کنید.

اکنون می توانید "Fall Guys " را در The Elder Scrolls V: Skyrim استخدام کنید
gaming/اکنون-می-توانید-fall-guys-را-در-the-elder-scrolls-v-skyrim.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
techbord.com سونی قصد دارد در اواخر سال جاری قفل قفل حافظه ذخیره سازی PlayStation 5 را باز کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.