خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید مجسمه 57 پوندی گرالت Witcher 3 را به قیمت 1300 دلار پیش سفارش دهید

  اکنون می توانید مجسمه 57 پوندی گرالت Witcher 3 را به قیمت 1300 دلار پیش سفارش دهید
  12 روز و 10 ساعت قبل

  WTF ؟! غیر معمول نیست که یک گیمر مخصوصاً سخت گیر کامپیوتر ، بیش از 1000 دلار برای اجزای سطح بالای رایانه (یا حتی فقط یک قسمت) خرج کند ، اما همانطور که مشخص شد ، کسانی هستند که مایل به غرق شدن هستند حتی پول بیشتری به موارد کاملاً کاربردی - مانند مجسمه جدید Geralt of Rivia (از شهرت ویچر) Prime1Studio.

  با قیمت حیرت انگیز 1300 دلاری نسخه "استاندارد " ، این مجسمه یک روش بسیار گران قیمت برای ادویه جیب بازی یا اتاق نشیمن است. با برچسب قیمت مانند آن ، به وضوح برای اکثر مصرف کنندگان دور از دسترس است ، اما در جنبه روشن ، Prime1Studios به مردم اجازه می دهد "" با اقساط پرداخت کنند "تا چیزی باشد. انتخاب این روش پرداخت باعث می شود ماهانه 90 دلار با سپرده 130 دلاری پیش پرداخت شود.

  مجسمه 57 پوند است و در مقیاس 1/3 ارسال می شود ، به این معنی که " قد من تقریباً 35 اینچ یا تقریباً 3 فوت خواهد بود. واقعاً دشوار است که بدون مشاهده مجسمه شخصاً این نوع اندازه را به تصویر بکشید ، اما احتمالاً آنقدر بزرگ خواهد بود که بتواند نظر بازدیدکنندگانی را که بیش از حد دارید جلب کند.

  https://techbord.com اکنون می توانید مجسمه 57 پوندی گرالت Witcher 3 را با قیمت 1300 دلار پیش سفارش دهید

  ماهیت جلب توجه آن به این واقعیت کمک می کند که مجسمه - که گرالت را با دنده 3 ویچر نشان می دهد - قهرمان قاتل هیولای ما را نشان می دهد که حدود چهار یا پنج سر هیولای جدا شده را در دست دارد. آنها با نوعی نگهدارنده طناب بسته شده اند ، که کمی ناکارآمد به نظر می رسد ، اما او احتمالاً می داند که چه کاری انجام می دهد.

  جزئیات مجسمه ، همانطور که انتظار دارید ، است بسیار زیبا به نظر می رسد شما می توانید بافت های خوب پنجه های زنجیره ای گرالت ، دستکش های چرمی و حتی عصای شمشیر زده وی را از دست بدهید.

  اگر طرفدار شخصی سازی هستید ، نسخه 1450 دلاری لوکس ممکن است باشد. سرعت شما بیشتر است. این در مجموع دارای چهار سر قابل تعویض است که هر کدام دارای حالت صورت یا ریش کمی متفاوت هستند. هر دو نسخه از این مجسمه دارای پایه روشنایی LED هستند (چشمهای مدال ویچر قرمز براق می شوند) ، اما اگر می خواهید آنها را به طور جداگانه به نمایش بگذارید ، نسخه Deluxe همچنین شامل سه پایه "Deluxe Head Stand" است.

  پیش سفارشات هر دو مدل مجسمه اکنون باز است ، اما هنوز تاریخ انتشار وجود ندارد.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از اطراف به اشتراک می گذاریم وب.

خبرهای دیگر از بازی