خبر

 • تک بورد - اکنون سیستم عامل PlayStation 5 به کاربران هشدار می دهد اگر قصد دارند نسخه PS4 یک بازی را شروع کنند

  اکنون سیستم عامل PlayStation 5 به کاربران هشدار می دهد اگر قصد دارند نسخه PS4 یک بازی را شروع کنند
  20 روز و 22 ساعت قبل

  چرا مهم است: با توانایی PlayStation 5 در انجام بازی های PlayStation 4 ، برای بازیکنان گیج کننده شده است که بدانند آیا آنها در حال بازی نسخه PS4 هستند یا PS5 از بازی های نسل دیگر مانند Spider-Man Miles Morales. عملکرد به اندازه کافی یکپارچه است که کاربران از عملکرد کنسول در حالت سازگاری بی اطلاع هستند.

  در جدیدترین به روزرسانی نرم افزار سیستم PlayStation 5 ، سونی یک هشدار پاپ آپ اضافه کرده است که به بازیکنان اطلاع می دهد وقتی که نسخه PS5 به روزرسانی شده قصد دارند بازی PlayStation 4 را اجرا کنند. این جعبه با گزینه هایی برای پخش عنوان PS4 یا تغییر حالت به روزرسانی نسل بعدی (تصویر زیر) ظاهر می شود.

  فکر می کنیم دانستن اینکه بازی را برای PS4 بارگیری کرده اید یا PS5 آسان است ، اما بسته های میان نسلی و نسخه های نهایی این مسئله را به هم می ریزند زیرا حاوی هر دو نسخه هستند. یک نمونه از این موارد Call of Duty: Black Ops Cold War است.

  یوروگیمر گزارش می دهد که بسیاری از مشتریانی که CoD Ultimate Edition را خریداری کرده اند ، پس از نصب بازی ، دریافتند که آنها در حال بازی نسخه PlayStation 4 هستند. این اتفاق زمانی می افتد که کاربران به جای انتخاب نسخه PS5 ، "بارگیری همه " را انتخاب کنند. به نظر می رسد که ناشران هنگام خرید بازی برای PlayStation 4 ، یک نسخه منفی برای PS5 دارند ، یک نقطه ضعف محسوب می شود.

  https://techbord.com سیستم عامل PlayStation 5 اکنون به کاربران هشدار می دهد اگر قصد دارند نسخه PS4 یک بازی را شروع کنند

  اخطار جدید باید به اوضاع کمک کند ، اما در اجرای آن برخی از مشکلات وجود دارد. برای اولین بار ، معمولاً انتخاب گزینه پخش نسخه PS5 منجر به بارگیری مجدد و نصب مجدد بازی می شود. برای کسانی که سرعت اینترنت پایین دارند ، این می تواند درد بزرگی باشد.

  همچنین به این معنی است که کاربران اکنون دو نسخه از همان بازی دارند که فضای گرانبهای هارد را اشغال می کنند. حذف نسخه PS4 کار سختی نیست ، اما گام دیگری در روند پخش یک عنوان ایجاد می کند.

  سیستم تحویل هوشمند مایکروسافت یکی از مواردی است که برای Xbox Series X | S مناسب است. . Delivery Smart با بررسی اینکه کدام کنسول درخواست بارگیری کرده است ، اطمینان حاصل می کند که بازیکنان در هر پلتفرم Xbox بهترین نسخه سیستم خود را دریافت می کنند.

  به نظر نمی رسد سیستم پیچیده ای برای پیاده سازی باشد. حتی ابتدایی ترین وب سایت ها قبل از ارائه محتوا ، بررسی مرورگر را انجام می دهند. بنابراین احتمالاً در به روزرسانی آینده PS5 نیز شاهد چیزی مشابه خواهیم بود. در ضمن ، بازیکنان باید با اخطار هشدار دهنده ارتباط برقرار کنند یا از نصب نسخه صحیح بازی مطمئن باشند.

خبرهای دیگر از بازی