techbord.com اکنون بازیکنان می توانند به مدت 30 دقیقه بدون تعهد Google Stadia را امتحان کنند

Google پیشنهاد جدیدی برای کسانی که هنوز در حصار هستند در مورد آزمایش سرویس بازی ابری Stadia خود ارائه داده است. از امروز ، کاربران می توانند Stadia Pro را به مدت 30 دقیقه بدون هیچ تعهدی انجام دهند. این یعنی چی؟

با 30 روز آزمایشی فعلی Stadia Pro ، مشتریان ابتدا باید اطلاعات پرداخت خود را که اشتراک را آغاز می کند ، ارائه دهند. پس از آن کاربران باید به یاد داشته باشند که قبل از پایان ماه آن را لغو کنند. با این پیشنهاد بدون تعهد ، مشتریان می توانند نیم ساعت بدون ارائه کارت اعتباری بازی کنند. 9to5Google خاطرنشان می کند که هنگامی که دوره آزمایشی به پایان رسید ، Stadia از آنها می خواهد که در صورت تمایل به ادامه کار ، جزئیات پرداخت را وارد کنند ، یا می توانند بدون هیچ اقدام دیگری فقط از آنجا دور شوند.

سی دقیقه زمان زیادی نیست سیستم عامل را امتحان کنید هک ، من بیش از این صرف ایجاد شخصیت در RPG کرده ام. با این وجود وقت کافی است تا ببینیم خدمات چقدر خوب عمل می کند. این مهم است زیرا تجربه پخش بازی عمدتا توسط ثبات و سرعت اتصال اینترنت تعیین می شود. بازیکنان حداقل می توانند قبل از ورود به سیستم به مدت 30 روز ، از وجود ISP خود مطلع شوند.

https://techbord.com بازیکنان اکنون می توانند به مدت 30 دقیقه  9to5Google " پیشنهاد در سمت چپ ، پیشنهاد TechSpot در سمت راست و بدون تعهد Google Stadia را امتحان کنند.

به نظر می رسد دادگاه عدم تعهد نیز سیگنال اینکه Google احساس نمی کند نرخ پذیرش Stadia در آنجایی است که می خواهد. این سرویس چیزی بیش از یک ساله است و Google شماره اشتراک را منتشر نکرده است. با این حال ، با توجه به تعداد تبلیغاتی که به طور مداوم اجرا کرده است ، مشخص است که پذیرش به کندی انجام شده است. یک دوره آزمایشی 30 دقیقه ای ممکن است بازیکنان را برای دادن فرصت به سیستم عامل تشویق کند ، که به نوبه خود باید منجر به برخی تبدیل شود.

برای شروع دوره آزمایشی ، شما باید مشترک جدید باشید ، به این معنی که می توانید " در گذشته از حساب Google خود برای ثبت نام در این سرویس استفاده کرده اید. بعد از مراحل راه اندازی ، 9to5Google خاطرنشان می کند که پیشنهاد 30 دقیقه ای به طور خودکار ظاهر می شود و شما می توانید Stadia را با وارد کردن جزئیات پرداخت خود با یک کلیک شروع کنید.

اما ، وقتی آن را امتحان کردیم ، به ما پیشنهاد شد فقط آزمایش 30 روزه (تصویر بالا). با کلیک کردن ، ما به صفحه مجوز پرداخت رسیدیم. TechSpot در مورد عدم امکان استفاده از پیشنهاد 30 دقیقه ای با Google صحبت کرد. نماینده ای قادر به فعال سازی آن نبود و افزود که تبلیغ رسمی به طور رسمی اعلام نشده است. سخنگو از اظهار نظر بیشتر در این زمینه خودداری کرد. تا زمانی که رسمی نشود ، نتایج شما در مورد ادعای دنباله ممکن است متفاوت باشد.

اکنون بازیکنان می توانند به مدت 30 دقیقه بدون تعهد Google Stadia را امتحان کنند
gaming/اکنون-بازیکنان-می-توانند-به-مدت-30-دقیقه-بدون-تعهد-google.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.