خبر

 • تک بورد - اکسپلویت New World به بازیکنان امکان می دهد HTML مخرب را در چت پرتاب کنند

  اکسپلویت New World به بازیکنان امکان می دهد HTML مخرب را در چت پرتاب کنند
  6 روز و 7 ساعت قبل

  بازیکنانی که بازی را با سوسیس‌های غول‌پیکر اسپم می‌کردند، نوک این کوه یخ بود.
  هرکسی که بازی‌های آنلاین را دنبال می‌کند، می‌داند که عناوین جدید معمولاً هنگام راه‌اندازی دارای چند مشکل هستند و این مشکلات ممکن است به چند به‌روزرسانی پس از عرضه برای رفع آنها نیاز داشته باشند. با این حال، دنیای جدید آمازون که مدت‌ها به تأخیر افتاده، در هفته‌های اخیر میزبان برخی از باگ‌ها، مسائل امنیتی و سوءاستفاده‌ه

  ویدئویی که فقط برخی از اشکالاتی را که اخیراً دنیای جدید با آن روبرو شده است توضیح می دهد.

  این آخر هفته، گزارش‌هایی از بازیکنانی که نحوه درج و پردازش کد HTML خود را در جعبه چت New World کشف کرده بودند، شروع شد (ظاهراً به دلیل پاک کردن ورودی نامناسب). این منجر به ترول بصری سرگرم‌کننده‌ای شد، زیرا بازیکنان می‌توانستند از HTML خاصی برای ارسال هرزنامه تصاویر غول‌پیکر سوسیس‌های داخل بازی استفاده کنند یا حتی جعبه‌های زرد بزرگی را در بالای شخصیت‌های خود نمایش دهند تا جلوی دید بازیکنان دیگر در بازی را بگیرند. سایر ترولینگ‌ها شدیدتر بودند، مانند سوء استفاده‌های تکراری طلایی و کد HTML که اگر بازیکنی روی قسمت خاصی از متن قرار بگیرد، می‌تواند بازی را خراب کند.

  روز جمعه، Luxendra، مدیر انجمن جدید دنیای جدید، پست کرد که تیم به‌تازگی این کار را انجام داده است. آن روز "مشکلی را کشف کرد که در آن بازیکنان می‌توانستند تصاویر و سایر پیوندها را در چت پست کنند که منجر به رفتار نامطلوب می‌شد." Luxendra اضافه کرد که توسعه دهندگان "راه حلی را فعال کرده اند که باید این مشکل را حل کند و از سوء استفاده و سوء استفاده بازیکنان از این ویژگی جلوگیری کند."

  مشکلات دیگر مستقیماً با سیستم های اقتصادی درون بازی که مطابق طراحی کار نمی کنند، سروکار دارند. از زمان عرضه New World Patch 1.0.4 در هفته گذشته، طبق گزارش‌ها، بازیکنان نتوانسته‌اند طلا را از فروش‌های معاملاتی که در حالت آفلاین هستند دریافت کنند. آمازون در انجمن های بازی می نویسد: "ما در حال حاضر در حال آزمایش یک راه حل برای این هستیم و به محض اطمینان از آن استفاده خواهیم کرد." «بازیکنانی که با این مشکل مواجه می‌شوند، طلا/اقلام گمشده‌شان را زمانی که رفع مشکل انجام شود، دریافت خواهند کرد.»

  من شکست ناپذیر هستم!

  اشکال‌های قبلی دنیای جدید حتی ساده‌تر از این هم بودند. در اوایل ماه اکتبر، یوتیوبر Kona نشان داد که بازیکنان New World در صورت کلیک کردن و کشیدن مکان پنجره بازی بر روی دستگاه محلی خود، می توانند به طور موثر آسیب ناپذیر شوند. اگرچه آسیب به محض توقف حرکت پنجره بازی ثبت می‌شود، بازیکنان همچنان می‌توانند از این اکسپلویت برای اردو زدن به‌طور نامحدود در نقاط ضبط PvP استفاده کنند و مزیت بزرگی به دست آورند.

  تبلیغات یک یوتیوب‌بر روش ساده (از زمان وصله) را نشان می‌دهد. برای آسیب ناپذیری موقت در دنیای جدید.

  این نظارت خاص چند هفته بعد با وصله 1.0.4 برطرف شد، که در یادداشت‌های وصله می‌گویند "چندین علت شناخته شده آسیب‌ناپذیر بودن بازیکنان را برطرف کرد [تأکید اضافه شد]." اما این یادداشت‌ها همچنین نشان می‌دهند که آنها فقط «در حال شروع کار برای رسیدگی به مسائلی هستند که باعث آسیب‌ناپذیری می‌شوند» و «به دنبال راه‌حل‌هایی برای دلایل اضافی این مشکل ادامه می‌دهند».

  ادامه مطلب

  به نظر می‌رسد که بخش در سطحی اساسی شکسته شده است و تقلب‌ها را امکان‌پذیر می‌کند برخی به این باگ آسیب‌ناپذیری اشاره کرده‌اند که نشان می‌دهد آمازون به مشتری بازی بر سرور اختیار می‌دهد، یک امنیت بزرگ بدون هیچ‌کدام در طراحی بازی آنلاین. اما Luxendra آن را در یک پست طولانی که به جزئیات فنی در مورد آنچه در اینجا اتفاق می‌افتد، حذف کرد:

  ما یک اشکال داشتیم، که در آن با توجه به شرایط خاص، قبل از پردازش، منتظر ورودی سمت سرور از یک کلاینت بودیم. نتایج. همراه با یک افکت سلاح عمدی که امکان آسیب‌ناپذیری مختصری را فراهم می‌کند، موقعیتی را ایجاد می‌کند که بازیکنان می‌توانند به حالت آسیب‌ناپذیر برسند و با عدم پاسخگویی مشتری، آن را طولانی‌تر کنند، حتی اگر کلاینت در مورد آسیب حرفی نداشته باشد (هم آسیبی که بازیکن ایجاد می‌کند و هم آسیب وارده. توسط بازیکن در سمت سرور بر اساس نتایج شبیه سازی فیزیک به اضافه قوانین بازی محاسبه می شود). با توجه به شبیه‌سازی مبتنی بر سرور، این یک باگ بسیار بد بود و ما از این بابت عذرخواهی می‌کنیم. همان روزی که در مورد آن باگ کد را یاد گرفتیم آن را تصحیح کردیم، سپس آزمایش کردیم تا مطمئن شویم هیچ چیز ناخواسته ای از این تغییرات رخ نداده است، و بلافاصله پس از آن اصلاحیه را منتشر کردیم.

  با وجود اصلاحات، هنوز موارد زیادی وجود دارد. از مسائل شناخته شده در دنیای جدید، از جمله چند مورد که فقط از آخرین پچ ظاهر شده اند. امیدواریم برخی از این مشکلات قبل از اینکه بازی حتی تعداد بیشتری از بازیکنان خود را که به سرعت در حال کاهش است از دست بدهد، برطرف شوند.

خبرهای دیگر از بازی