خبر

 • تک بورد - اکتیویژن 60،000 تقلب Call of Duty: Warzone را با یک ضربه منع می کند

  اکتیویژن 60،000 تقلب Call of Duty: Warzone را با یک ضربه منع می کند
  9 روز و 15 ساعت قبل

  اکتیویژن هزاران متقلب را که به دنبال کسب یک مزیت ناعادلانه در Call of Duty: Warzone بودند ، مانع تحریم کرده است. این ناشر همچنین چندین مرحله اضافی را که برای تقویت پلتفرم و سهولت گزارش تقلب برای گیمرها برداشته است ، بیان کرد. همه این یک گام در مسیر درست است ، اما اینکه آیا تلاش های جمعی تأثیر قابل توجهی دارد یا نه ، باید منتظر ماند.

  در یک پست وبلاگ در این باره ، ناشر گفت اخیراً 60،000 حساب مرتبط با موارد تایید شده استفاده از نرم افزار تقلب در Warzone را ممنوع کرده است. با این اقدام ، اکتیویژن اکنون بیش از 300000 تقلب Warzone را از زمان راه اندازی برای همیشه ممنوع کرده است.

  Call of Duty: Warzone حالت رویال نبرد رایگان برای بازی در Call of Duty: Modern Warfare است. این در طول فصل دو معرفی شد و تا 150 بازیکن در مقابل یکدیگر قرار می گیرد تا آخرین نفر باشد. این به صورت یک بازی مستقل و مستقل از Modern Warfare قابل نصب است. از آگوست سال 2020 ، این بازی 75 میلیون بازیکن داشت.

  https://techbord.com Activision 60،000 Call of را ممنوع می کند وظیفه: کلاهبرداران Warzone با یک ضربه

  اکتیویژن گفت که" شناسایی و آدرس دهی "کسانی که نرم افزار modding / hacking را توزیع می کنند نیز ادامه دارد.

  در تابستان گذشته ، اگر به یاد بیاورید ، اکتیویژن CxCheats را تهدید به اقدام قانونی کرد ، و باعث شد بازار نرم افزار تقلب توسعه و پشتیبانی از همه محصولات و خدمات مربوط به Call of Duty را متوقف کند.

خبرهای دیگر از بازی