خبر

 • تک بورد - اکتیویژن بلیزارد پس از شکایت آنها با کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده توافق می کند

  اکتیویژن بلیزارد پس از شکایت آنها با کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده توافق می کند
  9 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ این هفته کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده شکایتی را علیه Activision Blizzard به اتهام تبعیض شغلی و آزار جنسی ثبت کرد. این تنها جدیدترین گروه در دولت ایالات متحده است که پس از متهم شدن این شرکت به میزبانی فرهنگ \ "پسر برادر \" تابستان گذشته این کار را انجام داد. در همان روز ، Activision Blizzard بر سر توافق 18 میلیون دلاری به توافق رسید.

  در این شکایت ادعا شده است که کارکنان داخل Activision Blizzard مشمول کار و پرداخت تبعیض بر اساس جنسیت ، تبعیض حاملگی و انتقام از شرکت به دلیل شکایت از این موارد شده اند.

  "کارکنان مورد آزار جنسی شدید یا فراگیر قرار گرفتند تا شرایط کار تغییر کند " ، در این شکایت آمده است. "این رفتار ناخوشایند بود و کارکنان را تحت تأثیر منفی قرار داد. متهمان از آزار جنسی کارکنان آسیب دیده مطلع بودند یا باید می دانستند. "

  در ادامه این شکایت آمده است که شرکت موفق به انجام این کار نشده است تغییرات در پاسخ به شکایات EEOC تحقیقات Activision Blizzard را در سال 2018 آغاز کرد و آزار و اذیت در سال 2016 آغاز شد.

  در سال جاری ، تا کنون ، Activision Blizzard مورد بررسی قرار گرفته است وزارت کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا ، کارگران ارتباطات آمریکا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار بر اساس همین ادعاها. از آن زمان ، رئیس Blizzard این شرکت را ترک کرد. طراحان متعدد بازی Blizzard و مدیر ارشد قانونی شرکت نیز همین کار را کردند. این رویدادها حتی می تواند عاملی برای کاهش قابل توجه تعداد و محبوبیت Blizzard در Twitch باشد. در بیانیه مطبوعاتی سرمایه گذاران آمده است که 18 میلیون دلار برای جبران خسارت قربانیان و طرح هایی که از زنان در صنعت بازی های ویدئویی حمایت می کند ، متعهد می شود. دادگاهها و EEOC باید این تعهدات را تأیید کنند. همچنین گفت که برنامه های بازبینی عملکرد خود را با تمرکز بر فرصت برابر برای جلوگیری از آزار و اذیت گسترش می دهد. این شرکت قصد دارد نظارت و ارزیابی برنامه های آموزشی ، سیاست های تحقیق و چارچوب انضباطی خود را هنگام ارسال چنین بررسی هایی به هیئت مدیره و EEOC آغاز کند.

  "هیچ جایی در شرکت ما برای تبعیض وجود ندارد مزاحمت ، یا رفتار نابرابر از هر نوع ، و من از کارمندانی که شجاعانه تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند سپاسگزارم. "" بابی کوتیک ، مدیرعامل Activision Blizzard گفت. "متأسفم که کسی مجبور به انجام رفتارهای نامناسب شد ، و من همچنان بر تعهد خود مبنی بر اینکه Activision Blizzard را به یکی از فراگیرترین ، محترم ترین و محترم ترین محیط های کاری جهان تبدیل می کنم ، متزلزل نیستم. "

  تصویر اعتبار: Raimond Spekking (CC BY-SA 4.0)

خبرهای دیگر از بازی