خبر

 • تک بورد - اکتیویژن بلیزارد تأیید می کند که Overwatch 2 و Diablo IV امسال راه اندازی نمی شوند

  اکتیویژن بلیزارد تأیید می کند که Overwatch 2 و Diablo IV امسال راه اندازی نمی شوند
  7 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ خبر بد برای هر کسی که امیدوار است امسال بازی Overwatch 2 یا Diablo IV را انجام دهد. در جریان کنفرانس اخیر اکتیویژن بلیزارد برای بحث در مورد درآمد سه ماهه خود ، مدیر مالی دنیس دورکین فاش کرد که این شرکت قصد ندارد Overwatch 2 یا Diablo IV را در سال 2021 راه اندازی کند.

  Overwatch 2 و Diablo IV در جریان کنفرانس سالانه BlizzCon در سال 2019 اعلام شدند. به نظر می رسید که هر دو در مراحل اولیه توسعه قرار دارند زیرا نامی از پیش خریدها و تاریخ راه اندازی ذکر نشده است.

  در طول درآمد تماس ، مدیران علاوه بر این اشاره کرد که Diablo Immortal "در طی آزمایش های اخیر منطقه ای" بسیار خوب استقبال شده بود. به ما گفته شده است که آزمایشات بعدی پیش از شروع عمومی در اواخر سال جاری در حال برنامه ریزی است.

  در ماه مه گذشته ، ما از طریق شایعات شنیدیم که بلیزارد با وجود ساخت نسخه رسمی Diablo II در حال پیشروی است. که کد منبع بازی سالها پیش از دست رفته بود.

  https://techbord.com Overwatch 2 و Diablo IV برنده شدند امسال اکتیویژن بلیزارد تأیید می کند

  دورکین در هنگام تماس با درآمد به طور بالقوه به این موضوع پرداخته و می گوید:" ما از نظر محتوای بازسازی شده چند چیز دیگر در آستین داریم که به موقع رونمایی خواهیم کرد که باید فرصتی دیگر برای ما فراهم کند. "

  BlizzCon به طور معمول در پایان سال برگزار می شود اما با همه گیری همه گیر ، برگزارکنندگان برای به تعویق انداختن کنوانسیون 2020 انتخاب شدند. در عوض ، BlizzCon اکنون اواخر این ماه به عنوان یک رویداد آنلاین برگزار خواهد شد. با توجه به نزدیکی به تماس درآمد ، بعید است که در این رویداد چیزهای بیشتری درباره Overwatch 2 یا Diablo IV بشنویم.

خبرهای دیگر از بازی