خبر

 • تک بورد - اکتیویژن بلیزارد با کسری از درآمد سالیانه خود ، دعوای تبعیض را حل می کند

  اکتیویژن بلیزارد با کسری از درآمد سالیانه خود ، دعوای تبعیض را حل می کند
  27 روز قبل

  صندوق غرامت برای کارکنان آسیب دیده در مقایسه با درآمد 8.1 میلیارد دلاری سال 2020 نیست.
  کمتر از یک روز پس از شکایت ادعای تبعیض و آزار جنسی توسط یک آژانس فدرال ، Activision Blizzard موافقت کرد که پرونده را با 18 میلیون دلار حل و فصل کند. این کمتر از نیم درصد از کل درآمد Activision Blizzard در سال 2020 است.

  سازنده Diablo و Call of Duty ، که هرگونه تخلفی را رد کرد ، به عنوان بخشی از توافق نامه و همچنین رعایت قوانین ضد تبعیض ، یک صندوق بازپرداخت 18 میلیون دلار برای کارکنان آسیب دیده ایجاد می کند و اطمینان می دهد که محل کار آن عاری از آزار و اذیت است. ، تبعیض و شیوه های تلافی جویی. هر پولی که از بودجه 18 میلیون دلاری مطالبه نمی شود ، به خیریه هایی اختصاص داده می شود که به پیشرفت زنان در بخش های بازی و فناوری اختصاص داده شده است و در غیر این صورت برای بهبود برنامه های داخلی Activision Blizzard برای ارتقاء شمول ، برابری جنسیتی و تنوع استفاده می شود.

  سال گذشته ، Activision Blizzard 8.1 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و مجموع تسویه حساب را 0.22 درصد از کل درآمد 2020 اعلام کرد.

  خواندن بیشتر

  Activision Blizzard توسط سازمان دولتی شکایت شد به اتهام تبعیض گسترده

  تحقیقات سه ساله

  این توافق چند ساعت پس از آن صورت گرفت که کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده در 27 سپتامبر یک پرونده حقوقی علیه این شرکت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در کالیفرنیای مرکزی ، در شکایتی که ادعا می کرد کارکنان زن مورد تبعیض جنسی و آزار و اذیت قرار گرفته اند ، از جمله در دوران بارداری و دستمزد نسبت به کارکنان مرد ، در حالی که قربانیانی که از تبعیض شکایت می کردند ، زیرمجموعه بودند. ct برای اخراج پرونده EEOC تنها جدیدترین پیشرفت قانونی برای شرکت بود ، که در حال حاضر در چندین نبرد حقوقی جداگانه در جریان تابستان درگیر شده است.

  تشکیل پرونده EEOC نتیجه تحقیقات سازمان دیده بان دولتی بود در سپتامبر 2018 به اتهامات مربوط به سپتامبر 2016 مبنی بر اینکه کارکنان مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند "شدید یا فراگیر برای تغییر شرایط اشتغال". EEOC همچنین ادعا کرد که Activision Blizzard در هنگام شکایت نتوانسته است اقدامی انجام دهد یا در برابر آزار و اذیت تسکین دهد و کارمندانی که از تبعیض ناشی از بارداری شکایت کرده اند مشمول "ترخیص یا ترخیص سازنده" هستند. این آژانس یافته های خود را در ماه ژوئن به Activision Blizzard اطلاع داد. پس از "بحث های سازش گسترده" به دست می آید. از Activision Blizzard خواسته است تا شیوه ها ، سیاست ها و روش های آموزشی شرکت خود را در زمینه تبعیض ، آزار و اذیت و اقدامات متقابل تجدید نظر کند و مطابق توافقنامه عمل کند و مشمول ممیزی های بعدی EEOC خواهد شد.

  مسائل حقوقی پیش رو < /h2>

  در حالی که Activision Blizzard با حل EEOC موافقت کرده است ' با شکایت ، این شرکت هنوز با مشکلات قانونی متعددی از سوی تعدادی از طرفین روبرو است. در ماه ژوئن ، وزارت کار و مسکن عادلانه ایالت کالیفرنیا از این شرکت برای ادعاهای بیشتر در مورد آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسی شکایت کرد - اتهاماتی که مدیران Activision Blizzard ادعا کردند "تحریف شده و در بسیاری موارد نادرست است."

  واکنش شرکتی منجر به درخواست داخلی شرکت شد که رهبری را سرزنش می کرد و در ماه جولای ، کارمندی در اعتراض دست از کار کشید. Activision Blizzard بعداً مورد اعتراض قرار گرفت و شکایتی از طرف سهامداران در ماه اوت صورت گرفت که می گفتند مدیران آنها در افشای اطلاعات مربوط به دعوی آزار و اذیت ایالت کالیفرنیا "از نظر اقتصادی آسیب دیده اند" و باعث افزایش قیمت سهام "متورم شده مصنوعی" شده است.

  در اوایل ماه جاری ، مشخص شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحقیقات خود را آغاز کرده است تا نحوه برخورد شرکت با ادعاهای اخیر خود درباره سوء رفتار و تبعیض را بررسی کند. چندین کارمند Activision Blizzard ، از جمله J. Allen Brack ، رئیس Blizzard و Claire Hart ، مسئول حقوقی آن ، از ماه آگوست شرکت را ترک کرده اند.

خبرهای دیگر از بازی