techbord.com اپیک می گوید در طول سال 2021 هیچ برنامه ای برای مسابقات حضوری Fortnite ندارد

چه اتفاقی افتاده؟ با مشاهده واکسن ها ، خوش بینی زیادی در مورد بازگشت جهان به حالت عادی سال آینده وجود دارد ، اما شرکت های بازی سازی همچنان محتاط هستند. Epic تایید کرده است که هیچ برنامه ای برای مسابقات حضوری Fortnite در سال 2021 وجود ندارد و Valve یک مسابقه Counter-Strike: Global Offensive Major را در بهار لغو کرده است.

اپیک می نویسد که گرچه در نهایت قصد دارد در برخی از دوره های آینده مسابقات حضوری را برگزار کند ، "" اولویت ما برای هر رویدادی چنین است سلامتی و ایمنی بازیکنان و کارکنان ما است. آنچه عملی و ایمن است ، ما برنامه ای برای برگزاری رویدادهای حضوری ، از جمله جام جهانی Fortnite نداریم. "

رویدادهای آنلاین Fortnite در سال آینده ادامه خواهد داشت. Epic می نویسد که مسابقات Fortnite Champion Series (FNCS) Trio در طول سال 2021 ادامه خواهد داشت و FNCS برای فصل 2 - فصل 5 قرار است از 4 فوریه 2021 آغاز شود. "" این تاریخ زمان زیادی را برای بازیکنان فراهم می کند تا خود را با بازی جدید تنظیم کنند. Epic می گوید: "این شرکت اضافه می کند اگرچه FNCS به عنوان معیار ثابت موفقیت در Fortnite رقابتی باقی خواهد ماند ، اما" به سایر افراد نگاه می کند راه هایی برای مسابقات سطح بالا 2021. "اپیک همچنین در حال برنامه ریزی مسابقات هفتگی و منحصر به فردتر است ، همراه با Creator Cups در طول سال. مسابقات حضوری. Valve تصمیم گرفته است که بهار مقابله با اعتصاب خود را که قرار بود در ماه مه 2021 برگزار شود ، لغو کند. این مقاله می نویسد که تا زمانی که برگزاری رویدادهای LAN "رتبه بندی عمده منطقه ای (RMR)" در سراسر جهان امن نباشد ، رشته های اصلی برگزار نمی شوند. "برخلاف Epic ، Valve در بیانیه خود از کلمه " همه گیری "استفاده کرده است.

با وجود واکسن های آینده ، به نظر می رسد بازگشت به مکان های شلوغ هنوز در دستور کار نیست ، به ویژه به عنوان مدیر عامل شرکت Pfizer ، آلبرت بورلا به NBC Dateline گفت که هنوز مشخص نیست که آیا افراد واکسینه شده هنوز می توانند ویروس را حمل یا گسترش دهند. همچنین سوال در مورد زمان عرضه و تعداد زیادی از افرادی که از مصرف واکسن امتناع می ورزند وجود دارد.

اعتبار تصویر: رومان کوسولاپوف

اپیک می گوید در طول سال 2021 هیچ برنامه ای برای مسابقات حضوری Fortnite ندارد
gaming/اپیک-می-گوید-در-طول-سال-2021-هیچ-برنامه-ای-برای-مسابقات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.