خبر

 • تک بورد - اپیک می گوید در طول سال 2021 هیچ برنامه ای برای مسابقات حضوری Fortnite ندارد

  اپیک می گوید در طول سال 2021 هیچ برنامه ای برای مسابقات حضوری Fortnite ندارد
  8 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با مشاهده واکسن ها ، خوش بینی زیادی در مورد بازگشت جهان به حالت عادی سال آینده وجود دارد ، اما شرکت های بازی سازی همچنان محتاط هستند. Epic تایید کرده است که هیچ برنامه ای برای مسابقات حضوری Fortnite در سال 2021 وجود ندارد و Valve یک مسابقه Counter-Strike: Global Offensive Major را در بهار لغو کرده است.

  اپیک می نویسد که گرچه در نهایت قصد دارد در برخی از دوره های آینده مسابقات حضوری را برگزار کند ، "" اولویت ما برای هر رویدادی چنین است سلامتی و ایمنی بازیکنان و کارکنان ما است. آنچه عملی و ایمن است ، ما برنامه ای برای برگزاری رویدادهای حضوری ، از جمله جام جهانی Fortnite نداریم. "

  رویدادهای آنلاین Fortnite در سال آینده ادامه خواهد داشت. Epic می نویسد که مسابقات Fortnite Champion Series (FNCS) Trio در طول سال 2021 ادامه خواهد داشت و FNCS برای فصل 2 - فصل 5 قرار است از 4 فوریه 2021 آغاز شود. "" این تاریخ زمان زیادی را برای بازیکنان فراهم می کند تا خود را با بازی جدید تنظیم کنند. Epic می گوید: "این شرکت اضافه می کند اگرچه FNCS به عنوان معیار ثابت موفقیت در Fortnite رقابتی باقی خواهد ماند ، اما" به سایر افراد نگاه می کند راه هایی برای مسابقات سطح بالا 2021. "اپیک همچنین در حال برنامه ریزی مسابقات هفتگی و منحصر به فردتر است ، همراه با Creator Cups در طول سال. مسابقات حضوری. Valve تصمیم گرفته است که بهار مقابله با اعتصاب خود را که قرار بود در ماه مه 2021 برگزار شود ، لغو کند. این مقاله می نویسد که تا زمانی که برگزاری رویدادهای LAN "رتبه بندی عمده منطقه ای (RMR)" در سراسر جهان امن نباشد ، رشته های اصلی برگزار نمی شوند. "برخلاف Epic ، Valve در بیانیه خود از کلمه " همه گیری "استفاده کرده است.

  با وجود واکسن های آینده ، به نظر می رسد بازگشت به مکان های شلوغ هنوز در دستور کار نیست ، به ویژه به عنوان مدیر عامل شرکت Pfizer ، آلبرت بورلا به NBC Dateline گفت که هنوز مشخص نیست که آیا افراد واکسینه شده هنوز می توانند ویروس را حمل یا گسترش دهند. همچنین سوال در مورد زمان عرضه و تعداد زیادی از افرادی که از مصرف واکسن امتناع می ورزند وجود دارد.

  اعتبار تصویر: رومان کوسولاپوف

خبرهای دیگر از بازی