techbord.com اپل حساب های Epic Games را از استفاده از سیستم ورود به سیستم خود منکر می کند

یک سیب زمینی داغ: آتش بازی بین دو ملکه درام فناوری ، Epic و Apple ادامه دارد ، زیرا در مورد مالیات App Store با یکدیگر اختلاف دارند. امروز ، سازنده بازی گفت سازنده آیفون دسترسی خود را به ویژگی "ورود به سیستم با اپل " قطع می کند. به کاربران هشدار داده می شود که اگر اطلاعات ورود به سیستم خود را به روز نکنند ممکن است حساب های خود را از دست بدهند.

روز چهارشنبه ، Epic Games از طریق توییتر اعلام کرد کاربرانی که از طریق سیستم ورود به سیستم با اپل به حساب های Epic دسترسی پیدا می کنند ، باید اعتبار ورود به سیستم خود را ظرف دو روز آینده تغییر دهند. این شرکت می گوید که اپل دسترسی خود را به روش ورود با یک کلیک قطع می کند ، احتمالاً به دلیل نبرد قانونی ادامه دارد.

این محدودیت در مورد همه سرویس های Epic از جمله Fortnite ، فروشگاه Epic Games و Unreal Engine اعمال می شود. 5 حساب عدم بروزرسانی کاربران تا جمعه ، دسترسی خود را از دست می دهند. با این حال ، این شرکت گفت که در صورت از دست دادن قطع برق 11 سپتامبر در هر کاربر ، هنوز هم می توانند با تماس با پشتیبانی Epic پشتیبانی خود را به صورت دستی بازیابی کنند. امروز همچنین صفحات راهنمای خود را با دستورالعمل هایی در مورد نحوه تغییر اطلاعات ورود به سیستم به روز کرد.

اپل دیگر به کاربران اجازه نمی دهد از 11 سپتامبر با استفاده از "ورود به سیستم با اپل" به حسابهای Epic Games وارد شوند ، 2020. اگر از "ورود به سیستم با اپل" استفاده کردید ، لطفاً از به روز بودن ایمیل و رمز عبور خود اطمینان حاصل کنید. https://t.co/4XZX5g0eaf

- فروشگاه Epic Games (EpicGames) 9 سپتامبر 2020

این محدودیت فقط آخرین مشتی است که بین دو رقیب در جیب و اندوه آنها به اصطلاح پرتاب شده است. "مالیات App Store. " اپل ماه گذشته تهدید به ممنوع کردن همه حساب های برنامه نویسان Epic کرد اما به Epic حکم منع موقت برای این اقدام داده شد تا اینکه دو شرکت اختلافات خود را برطرف کنند.

با این حال ، تخفیف دستورالعمل منع دسترسی اپل به سیستم ورود به سیستم را منع نمی کند. این یک ضربه ویرانگر توسط سازنده آیفون نیست زیرا روشهای دیگری برای ورود کاربران به حسابهایشان وجود دارد. اگرچه ، این خصوصاً برای هر کسی که ممکن است این اعلامیه را از دست داده باشد ، ناراحتی ایجاد می کند.

خوشبختانه برای Epic ، اقدامات ظاهرا تلافی جویانه اپل فقط به توسعه دهنده در تلاش برای ساخت نیروگاه کوپرتینو کمک می کند. قلدر. در تلاش برای تحت فشار قرار دادن Epic برای عقب نشینی ، اپل فقط از طرفداران Epic پشتیبانی می کند.

اپل حساب های Epic Games را از استفاده از سیستم ورود به سیستم خود منکر می کند
gaming/اپل-حساب-های-epic-games-را-از-استفاده-از-سیستم-ورود-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گره فرایند 1 آلفای میکرون بهبود چشمگیری در تراکم و عملکرد DRAM ارائه می دهد
techbord.com Tomb Raider و Skull Island در حال دریافت اقتباس های انیمیشن از Netflix هستند
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.