خبر

 • تک بورد - اولین DLC Cyberpunk 2077 طرفداران را ناامید کرد

  اولین DLC Cyberpunk 2077 طرفداران را ناامید کرد
  10 روز و 3 ساعت قبل

  Facepalm: کسانی که امیدوار بودند Cyberpunk 2077 بتواند از بازی ناامیدکننده به سبک No Man's Sky شروع کند ، از یک بازی ناامید کننده به چیزی خاص تبدیل شد ، روز گذشته با اولین DLC فاش شد. در حالی که CD Projekt Red تأکید کرده بود که این یک قطعه کوچک از محتوای اضافی خواهد بود ، مردم از میزان کمی که ارائه می دهد شگفت زده شدند.

  CD Projekt Red از کانال رسمی Twitch خود برای پیش نمایش 1.3 پچ بعدی Cyberpunk 2077 و DLC بسته بندی شده با آن استفاده کرد. پاتریک میلز ، طراح ارشد ماموریت گفت: "از زمان راه اندازی ، همانطور که همه شما قطعاً مطلع هستید ، همه چیز دقیقاً مطابق برنامه پیش نرفته است." "ارتباطات زیادی از طرف ما در مورد آنچه در پروژه می گذرد ، جایی که ما با چیزها هستیم و چرا اوضاع به درازا می انجامد وجود ندارد. این تلاش ما برای تلاش برای رفع آن است " به عنوان پاداش یا خرید در دسترس باشید.

  https://techbord.com اولین DLC Cyberpunk 2077 ناامید کننده است طرفداران

  برخی از تغییرات کیفیت زندگی در وصله 1.3 وجود دارد ، از جمله کوچک نمایی خودکار هنگام رانندگی و دکمه ای برای تخصیص مجدد امتیازات در درخت مهارت.

  "اینها DLC های کوچک هستند. من دیده ام که مردم واقعاً مورد توجه قرار گرفته اند زیرا " خدای من ، DLC ها می آیند! "اینها DLC های کوچک هستند. بعداً بیشتر منتشر خواهیم کرد ، " میلز گفت ، با طراح سطح مایلز توست توضیح می دهد که DLC s با گسترش کامل در آینده متفاوت است ، که باید با افزونه های Witcher 3 Hearts of Stone and Blood and Wine قابل مقایسه باشد.

  همه یادداشت های وصله را دیدم ، باید بگویم این تمرکز بر مسائل آرایشی یک استراتژی روابط عمومی به نظر می رسد. بسیار ناامید کننده ما ، به عنوان بازیکنان ، در مورد اشکالات و اشکالات بصری صبر زیادی داریم. ما سیستم های بهتری می خواهیم. Crowd ، NPC و AI پلیس. نسل بعدی به روز رسانی! :(

  - Tommy Sollén (tommysollen) 17 آگوست 2021

  با وجود توضیحات و اطمینان ، بسیاری از بینندگان از محتوای DLC یا عدم وجود آن ، و جریان کلی ناراضی بودند. ارائه ؛ مقایسه تست وصله یک بازی قبلاً منتشر شده با "جراحی قلب باز " باعث خشم بسیاری از مفسران شد.

  آیا Cyberpunk 2077 با اولین گسترش خود بازیکنان را به عقب خواهد کشاند یا خیر ، باید مشخص شود. تا آن زمان ، ممکن است خیلی کم ، خیلی دیر باشد.

خبرهای دیگر از بازی