techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود

بسیار پیش بینی شده: اولین وصله اصلی Cyberpunk 2077 منتشر شده است ، که یک سری پیشرفت های رفع اشکال را در بازی امیدوارکننده - اما ناقص - CD Projekt Red به ارمغان می آورد. به روزرسانی که برای همه سیستم عامل ها در دسترس است ، امیدوارم اولین قدم در راه بهبودی برای Cyberpunk باشد.

Cyberpunk Patch 1.1 کمی بعد از اینکه CD Projekt Red خواستار عذرخواهی عمومی شد و نقشه راه توسعه این بازی را منتشر کرد. در حالی که عنوان پیش بینی شده نظرات مثبتی را در رایانه دریافت کرد ، اما تجربه بازی Cyberpunk 2077 در پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان کمتر موفقیت آمیز بود: اشکالات ، عجیب و غریب بودن و مشکلات پایداری باعث می شد بازیکنان در ارزیابی آنچه در غیر این صورت یک بازی چشمگیر است ، تلاش کنند.

خبر خوب این است که اولین وصله مهم Cyberpunk 2077 - که هم اکنون در همه سیستم عامل ها در دسترس است - باید موارد را بهبود بخشد.

یادداشت های منتشر شده به روزرسانی نشان می دهد که عملکرد عمومی در PS4 ، Xbox One و Stadia باید بسیار بهتر است ، هرچند که آیا این تغییرات برای تأمین کپی تخفیف Cyberpunk 2077 کافی است یا خیر.

جالب است که ، در حالی که رفع اشکال های مختلف برای کاربران PS4 اعمال شده است ، بهینه سازی عملکرد قوی تر فقط برای بازیکنان PS4 Pro و PS5 (که می توانند بازی را از طریق سازگاری با عقب انجام دهند) در دسترس است. این می تواند بیانگر این باشد که پیشرفت های بیشتر Cyberpunk 2077 ممکن است توسط سخت افزار قدیمی PS4 محدود شود.

اگرچه این وصله تنها اولین قدم مهم در نقشه راه توسعه است ، اما نیازی نیست که خیلی طولانی منتظر بمانیم دومین بروزرسانی قابل توجه طبق CD Projekt Red ، پچ 1.2 باید در هفته های آینده در دسترس باشد ، اگرچه هنوز تاریخ مشخصی تأیید نشده است.

اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
gaming/اولین-پچ-مهم-cyberpunk-2077-در-همه-سیستم-عامل-ها-راه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.