خبر

 • تک بورد - اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود

  اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
  20 روز و 21 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: اولین وصله اصلی Cyberpunk 2077 منتشر شده است ، که یک سری پیشرفت های رفع اشکال را در بازی امیدوارکننده - اما ناقص - CD Projekt Red به ارمغان می آورد. به روزرسانی که برای همه سیستم عامل ها در دسترس است ، امیدوارم اولین قدم در راه بهبودی برای Cyberpunk باشد.

  Cyberpunk Patch 1.1 کمی بعد از اینکه CD Projekt Red خواستار عذرخواهی عمومی شد و نقشه راه توسعه این بازی را منتشر کرد. در حالی که عنوان پیش بینی شده نظرات مثبتی را در رایانه دریافت کرد ، اما تجربه بازی Cyberpunk 2077 در پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان کمتر موفقیت آمیز بود: اشکالات ، عجیب و غریب بودن و مشکلات پایداری باعث می شد بازیکنان در ارزیابی آنچه در غیر این صورت یک بازی چشمگیر است ، تلاش کنند.

  خبر خوب این است که اولین وصله مهم Cyberpunk 2077 - که هم اکنون در همه سیستم عامل ها در دسترس است - باید موارد را بهبود بخشد.

  یادداشت های منتشر شده به روزرسانی نشان می دهد که عملکرد عمومی در PS4 ، Xbox One و Stadia باید بسیار بهتر است ، هرچند که آیا این تغییرات برای تأمین کپی تخفیف Cyberpunk 2077 کافی است یا خیر.

  جالب است که ، در حالی که رفع اشکال های مختلف برای کاربران PS4 اعمال شده است ، بهینه سازی عملکرد قوی تر فقط برای بازیکنان PS4 Pro و PS5 (که می توانند بازی را از طریق سازگاری با عقب انجام دهند) در دسترس است. این می تواند بیانگر این باشد که پیشرفت های بیشتر Cyberpunk 2077 ممکن است توسط سخت افزار قدیمی PS4 محدود شود.

  اگرچه این وصله تنها اولین قدم مهم در نقشه راه توسعه است ، اما نیازی نیست که خیلی طولانی منتظر بمانیم دومین بروزرسانی قابل توجه طبق CD Projekt Red ، پچ 1.2 باید در هفته های آینده در دسترس باشد ، اگرچه هنوز تاریخ مشخصی تأیید نشده است.

خبرهای دیگر از بازی