خبر

 • تک بورد - اولین ویدئوی والو در یوتیوب در هشت ماه ، تبلیغ Steam Deck است

  اولین ویدئوی والو در یوتیوب در هشت ماه ، تبلیغ Steam Deck است
  7 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به عنوان توسعه دهنده بازی ، ناشر و مالک Steam ، می توانید Valve را ببخشید که اغلب کانال رسمی YouTube خود را به روز نمی کند. اما 1.62 میلیون مشترک آن چند روز پیش وقتی اولین ویدئو در هشت ماه منتشر شد ، غافلگیر شدند: تبلیغی برای Steam Deck آینده.

  تبلیغات Valve ترکیبی از سخت افزار و اندازه Steam Deck را بالا می برد و آن را "قوی ترین بازی دستی جهان" و "بازی قابل حمل بدون مصالحه" می نامد. "همانطور که انتظار می رفت ، اندازه های کوچک ، محرک های آنالوگ و دکمه هایی که کاربر می تواند تعیین کند ، و صفحه لمسی ، صفحه لمسی و ژیروسکوپ برجسته شده اند ، " قدرت کامل بازی های رایانه ای را به دست شما می رسانند. "

  آگهی چند کاشی را نشان می دهد که در Steam Deck پخش می شوند. Ghostrunner ، Prey ، Star Wars Jedi: Fallen Order ، Death Stranding ، Doom Eternal ، Baldur's Gate ، Control ، Slay the Spire و The Ascent همه بسیار زیبا و روان به نظر می رسند. یکی تصور می کند که بازی هایی مانند The Ascent و Hades مخصوص بازی های دستی مناسب خواهند بود. ما همچنین ویژگی هایی مانند بازی از راه دور ، ذخیره ابری و چت Steam را مشاهده می کنیم.

  https://techbord.com Valve

  اولین ویدئوی YouTube در هشت ماه آگهی Steam Deck است ">

  این آگهی با پیشنهاد افراد برای رزرو یکی از دستگاه ها از قبل به پایان می رسد. همچنین اعلام می کند که حمل و نقل در دسامبر 2021 آغاز می شود ، اما این تنها در صورتی است که زود سفارش داده باشید. هر سه مدل در حال حاضر سفارش مورد انتظار "بعد از سه ماهه دوم سال 2022. " را نشان می دهند

  Scalpers هایی که سریع سفارش دک های Steam را داده اند ، رزروهای خود را در eBay به مراتب بالاتر از MSRP به فروش می رسانند تا مردم بتوانند دستگاه خود را زودتر دریافت کنند. به خوشبختانه سایت حراج این روش را زیر پا گذاشته است.

  آخرین ویدئویی که Valve در کانال یوتیوب خود قرار داد تبلیغاتی در به روز رسانی Counter-Strike: Global Offensive's Operation Broken Fang در 3 دسامبر بود ، 2020. قبل از آن ، به روز رسانی Half-Life: Alyx در 12 نوامبر 2020 بود.

  در دیگر اخبار Steam Deck ، Valve اخیراً گفته است که دستی باید شرایط Windows 11 را برآورده کند و برخلاف نینتندو سوئیچ ، عملکرد آن هنگام اتصال متصل نمی شود. این شرکت همچنین اذعان کرد که تجربه به دست آمده از آزمایش ناموفق Steam Machine برای ایجاد Steam Deck استفاده شده است.

خبرهای دیگر از بازی