techbord.com اولین فروش هالووین فروشگاه Epic Games Store در اینجا است

معاملات تعطیلات: فروشگاه Epic Games Store (EGS) ممکن است همه ویژگی های مشابه Steam را نداشته باشد ، اما با هر بار به روزرسانی کمی به رسیدن به آن هدف عالی نزدیک می شود. احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا EGS به برابری کامل ویژگی با Steam برسد ، اما مسلماً در یک منطقه خاص وجود دارد: فروش فصلی.

دقیقاً مانند Steam ، EGS چندین بار در سال رویدادهای عمده فروش را آغاز می کند ، که معمولاً با یک تعطیلات بزرگ مطابقت دارد. امروز ، این روند را دوباره در عمل مشاهده می کنیم ، به شکل اولین فروش رسمی هالووین EGS. هیچ فعالیت متای خاصی برای شرکت در آن وجود ندارد ، و متأسفانه این بار کوپن های حماسی را پیدا نخواهید کرد.

این قسمت آخر تا حدی قابل درک است. برای اطلاع از کوپن های Epic ، اساساً 10 کوپن نامحدود بود که با هر خرید به دست می آوردید. از کوپن ها فقط می توان برای بازی های 15 دلاری یا بیشتر استفاده کرد ، اما این راهی عالی برای معاملات زنجیره ای و پس انداز سطل های نقدی بود.

با این حال ، این نوع سخاوت احتمالاً هزینه زیادی برای Epic دارد ، بنابراین ما شگفت زده نخواهیم شد اگر شرکتی آنها را برای فروش بیشتر پس انداز کند.

https://techbord.com اولین فروش هالووین فروشگاه Epic Games Store

میانگین جلسه جنگ جهانی جنگ Z است: زامبی ها ، همه جا زامبی ها.

بدون در نظر گرفتن ، حتی بدون کوپن حماسه ، پیشنهادهای بسیار خوبی برای استفاده از اینجا وجود دارد ، از جمله دو عنوان رایگان برای نگهداری: Costume Quest 2 و Layers of Fear 2.

برخی از معاملات شامل 60 درصد تخفیف (اکنون 18 دلار) برای چند نفره است عنوان زنده ماندن زامبی World War Z's's GOTY edition ، کاهش 40 درصدی قیمت (اکنون 15 دلار) در سلول عالی مرده عالی "roguevania" و یک پیشنهاد نیمه تمام (20 دلار اکنون) در Remnant: From the Ashes ، تیرانداز محبوب اکشن تعاونی های Gunfire Games.

فروش هالووین EGS در تاریخ 5 نوامبر به پایان می رسد و به مدت دو هفته فرصت خواهید داشت تا به تمام پیشنهادات خود بپردازید. البته ، شما همیشه می توانید پول خود را پس انداز کنید و منتظر فروش زمستانی اجتناب ناپذیر Steam باشید ، که احتمالاً در نوامبر یا دسامبر آغاز خواهد شد.

اولین فروش هالووین فروشگاه Epic Games Store در اینجا است
gaming/اولین-فروش-هالووین-فروشگاه-epic-games-store-در-اینجا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.