techbord.com اولین فروش هالووین فروشگاه Epic Games Store در اینجا است

معاملات تعطیلات: فروشگاه Epic Games Store (EGS) ممکن است همه ویژگی های مشابه Steam را نداشته باشد ، اما با هر بار به روزرسانی کمی به رسیدن به آن هدف عالی نزدیک می شود. احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا EGS به برابری کامل ویژگی با Steam برسد ، اما مسلماً در یک منطقه خاص وجود دارد: فروش فصلی.

دقیقاً مانند Steam ، EGS چندین بار در سال رویدادهای عمده فروش را آغاز می کند ، که معمولاً با یک تعطیلات بزرگ مطابقت دارد. امروز ، این روند را دوباره در عمل مشاهده می کنیم ، به شکل اولین فروش رسمی هالووین EGS. هیچ فعالیت متای خاصی برای شرکت در آن وجود ندارد ، و متأسفانه این بار کوپن های حماسی را پیدا نخواهید کرد.

این قسمت آخر تا حدی قابل درک است. برای اطلاع از کوپن های Epic ، اساساً 10 کوپن نامحدود بود که با هر خرید به دست می آوردید. از کوپن ها فقط می توان برای بازی های 15 دلاری یا بیشتر استفاده کرد ، اما این راهی عالی برای معاملات زنجیره ای و پس انداز سطل های نقدی بود.

با این حال ، این نوع سخاوت احتمالاً هزینه زیادی برای Epic دارد ، بنابراین ما شگفت زده نخواهیم شد اگر شرکتی آنها را برای فروش بیشتر پس انداز کند.

https://techbord.com اولین فروش هالووین فروشگاه Epic Games Store

میانگین جلسه جنگ جهانی جنگ Z است: زامبی ها ، همه جا زامبی ها.

بدون در نظر گرفتن ، حتی بدون کوپن حماسه ، پیشنهادهای بسیار خوبی برای استفاده از اینجا وجود دارد ، از جمله دو عنوان رایگان برای نگهداری: Costume Quest 2 و Layers of Fear 2.

برخی از معاملات شامل 60 درصد تخفیف (اکنون 18 دلار) برای چند نفره است عنوان زنده ماندن زامبی World War Z's's GOTY edition ، کاهش 40 درصدی قیمت (اکنون 15 دلار) در سلول عالی مرده عالی "roguevania" و یک پیشنهاد نیمه تمام (20 دلار اکنون) در Remnant: From the Ashes ، تیرانداز محبوب اکشن تعاونی های Gunfire Games.

فروش هالووین EGS در تاریخ 5 نوامبر به پایان می رسد و به مدت دو هفته فرصت خواهید داشت تا به تمام پیشنهادات خود بپردازید. البته ، شما همیشه می توانید پول خود را پس انداز کنید و منتظر فروش زمستانی اجتناب ناپذیر Steam باشید ، که احتمالاً در نوامبر یا دسامبر آغاز خواهد شد.

اولین فروش هالووین فروشگاه Epic Games Store در اینجا است
gaming/اولین-فروش-هالووین-فروشگاه-epic-games-store-در-اینجا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.