خبر

 • تک بورد - اولین سریال تلویزیونی Y: The Last Man قبل از شروع 13 سپتامبر Hulu پخش می شود

  اولین سریال تلویزیونی Y: The Last Man قبل از شروع 13 سپتامبر Hulu پخش می شود
  21 روز و 10 ساعت قبل

  به زودی ، خواهیم آموخت که آیا مجموعه های زنده Hulu دارای کمیک های برنده آیزنر است یا خیر.
  یک مجموعه تلویزیونی بر اساس Y: The Last Man ، مجموعه کمیک Vertigo برنده جایزه در مورد آخرالزمان جنسی ، همیشه اجتناب ناپذیر به نظر می رسید ، اما از زمانی که مجموعه کمیک در سال 2008 به پایان رسید ، برنامه هایی برای اقتباس از طریق لایو اکشن در جهنم توسعه ظاهری باقی ماند. همه چیز در ماه آینده ، هنگامی که سرا

  کمیک های اصلی ، که توسط نویسنده/تهیه کننده سابق گمشده برایان کی وان نوشته شده است (همچنین با مجموعه های طنز دوست داشتنی مانند Saga و Paper Girls مشارکت داشت) ، حول مرگ همزمان همه چیز روی زمین با کروموزوم Y ، انسان و حیوانات ، می چرخید. . تریلر جدید پنجشنبه با تمرکز بر تسلیم شدن رئیس جمهور ایالات متحده در سقوط خونین ، و پس از آن ظاهراً هر مرد دیگری در کره زمین ... به جز یکی ، آن را فرض می کند.

  آن مرد ، یوریک براون ( با بازی Ben Schnetzer) ، راه خود را در ایالات متحده از بین رفته آغاز می کند و این نسخه تلویزیونی با قرار دادن میمون حیوان خانگی خود به نام Ampersand (که کروموزوم Y نیز دارد) با کمیک ها مطابقت دارد. در همین حال ، مادرش ، سناتور جنیفر براون (با بازی دایان لین) ، ظاهرا کنترل را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده بر عهده می گیرد. این یک پیچ و خم در کمیک های اصلی است ، که مادر یوریک را در کنگره داشت ، اما لزوماً به بالاترین سطح دست نیافت.

  تبلیغات

  بقیه تریلر اصلی سریال نیاز به خواندن بین سطرها دارد. ما از کمیک های اصلی می دانیم. ساده ترین ارتباط برای جلب شخصیت مامور 355 (با بازی اشلی رومنز) ، یکی از اعضای یک گروه نظامی مخفی آمریکایی است که برای محافظت از یوریک مامور شده است ، و ما 355 ضربه محکم و فعال کردن مواد منفجره را از طرف یوریک می بینیم. ما همچنین شاهد حضور جناح های رقیب در بین زنان زنده هستیم ، اگرچه در تریلر مشخص نمی شود که آیا آنها یک بازی یک به یک برای دختران آخرالزمانی آمازون هستند. همچنین فلاش های کوتاهی از شخصیت های اصلی سریال مانند دکتر آلیسون مان (با بازی دیانا بنگ) و خواهر یوریک هیرو براون (با بازی اولیویا ترلبی) وجود دارد.

  اجرای زنده Y: The Last Man از نظر پروژه های احتمالی بیش از یک دهه پیشرفت کرده است و شامل یک فیلم بلند است که هرگز به مرحله تولید نرسید ، یک خلبان تلویزیونی 2018 که کنار گذاشته شد ، تغییر نمایش دهندگان و بازسازی نقش اصلی یوریک. هنوز مشخص نیست که آیا خانه منحصر به فرد این سریال در Hulu برای هر شکلی که این سریال به نظر برسد مفید خواهد بود یا نه ، اگرچه ما امیدواریم که تاکید طرح بر بازیگران عمدتا زن (و اصرار FX مبنی بر کارگردانی کل فصل اول زنان) از 13 سپتامبر یک نفس تازه در صفحه تلویزیون نشان می دهند.

  اولین تریلر نمایش The Last Man.

  فهرست بندی تصویر توسط FX

خبرهای دیگر از بازی