خبر

 • تک بورد - اولین ابزارهای Sega Saturn بسیار طولانی بودند

  اولین ابزارهای Sega Saturn بسیار طولانی بودند
  17 روز و 16 ساعت قبل

  Vintage tech: Sega Saturn در نوامبر سال 1994 به بازار عرضه شد. تقریباً مانند تمام کنسول های بازی ، سازندگان بازی به کیت های توسعه دهنده (devkits) دسترسی پیدا کردند. یکی از اولین ابزارهای زحل آدرس Checker نام داشت و در مقایسه با واحدهای تجاری بسیار زیاد بود.

  یک مجموعه دار ژاپنی از سخت افزار بازی های ویدیویی قدیمی و لوازم انیمیشن ، با انتشار توییت چند عکس را نشان می دهد که Sega Saturn Address Checker خود را نشان می دهد. از devkit برای اطمینان از اینکه بازیها هیچ یک از قوانین استفاده از حافظه Sega را نقض نمی کند استفاده شد.

  https://techbord.com اولین ابزارهای Sega Saturn بسیار طولانی بودند

  مجموعه دار ، که توسط Ranma در توییتر می رود ، می گوید ارزش واحد حدود یک میلیون ین (9،650 دلار) است. Ranma اطلاعات زیادی در مورد devkit یا مکانی که آن را به دست آورده به اشتراک نمی گذارد. او ادعا می کند که یکی از توسعه دهندگان سابق سگا کیوان است ، بنابراین ممکن است یکی از ویژگی هایی باشد که وی در تمام این سالها از آن استقبال می کرده است.

  قابل توجه ترین ویژگی Check Checker آدرس آن طول آن است - طول آن تقریباً 3 فوت است. . برای ارائه برخی از دیدگاه ها ، در اینجا یک سگا کیوان در داخل یک شاسی Address Checker نشسته است (در زیر). نسخه های بعدی devkit خیلی بزرگتر از یک سگا کیوان استاندارد نبودند.

  https://techbord.com اولین ابزارهای Sega Saturn بسیار طولانی بودند

  اگر به جزئیات فنی بیشتر علاقه مند هستید ، دفترچه راهنمای عملیات بصورت آنلاین ارسال می شود.

  یافتن یک ویژگی TechSpot است که در آن ما هوشمندانه به اشتراک می گذاریم ، موارد جالب و خنده دار از سراسر وب.

  اعتبار تصویر: SSAC توسط Ranma ، مقایسه NFG

خبرهای دیگر از بازی