خبر

 • تک بورد - انویدیا GeForce Now را به دستگاه های Chrome و Apple M1 می آورد

  انویدیا GeForce Now را به دستگاه های Chrome و Apple M1 می آورد
  12 روز و 22 ساعت قبل

  تلاش های انویدیا برای فشار دادن GeForce Now این سرویس را به مرورگر Chrome منتقل کرده است ، برنامه ای تقریباً به اندازه خود اینترنت در همه جا حاضر است. نسخه های Windows و macOS مرورگر در آخرین نسخه بتا GeForce Now نسخه 2.0.27 پشتیبانی می شوند که شامل پشتیبانی از M1 Macs از داخل سرویس گیرنده اختصاصی macOS نیز می شود.

  گنجاندن پشتیبانی Nvidia از اپل M1 عملی است و رد کردن اپل ، که همچنان خدمات پخش بازی را در App Store ممنوع می کند ، فقط یک امتیاز است. اما اضافه شدن پشتیبانی Chrome (یا حداقل به نظر می رسد) تقریباً كاملاً علی رغم Google است كه سرویس پخش بازی خود ، Stadia را از طریق Chrome اداره می كند.

  دلیل این امر این است كه فقط سیستم عامل هایی که از Chrome پشتیبانی می کنند اما قبلاً نمی توانستند نوعی GeForce Now را اجرا کنند ، Windows on Arm و Linux هستند. مورد دوم حتی پشتیبانی رسمی ندارد ، اما مطابق یادداشت های انتشار انویدیا "ممکن است کار کند".

  اما خوب است که می توانید در حساب GeForce Now خود بازی کنید بدون اینکه نیازی به بارگیری مشتری داشته باشید ، به عنوان مثال ، شما در دستگاه دوست خود بازی می کنید. یا اگر قرار نیست بازی ها را بارگیری کنید در رایانه محل کار یا مدرسه خود باشید.

  https://techbord. com Nvidia GeForce Now را به دستگاه های Chrome و Apple M1 می آورد

  نقشه در دسترس بودن GeForce Now در بالا نشان داده شده است. مناطق سبز پشتیبانی می شوند و مناطق بنفش نیز به زودی پشتیبانی می شوند. نقاط سفید سرور هستند و نزدیکتر بودن و داشتن هر فرد بیشتر بهتر است - این بدان معناست که سه نفری که در صحرای استرالیا زندگی می کنند بهترین تجربه بازی را از هر کس روی کره زمین خواهند داشت. به طور جدی ، انویدیا ، دشوار است که به یک نقشه از شهرهای استرالیا نگاه کنید.

  انویدیا بیان می کند که بهترین عملکرد از طریق مشتری اختصاصی در ویندوز یا macOS حاصل می شود و حتی از شما خواسته می شود اگر در هر دو سیستم عامل هستید ، هنگام بازدید از وب سایت ، آن را بارگیری کنید. اما جدا از از دست دادن چند گزینه در تنظیمات و افزایش اندک تأخیر در برخی از بازی ها ، کاربران هیچ تفاوت محسوسی را گزارش نکرده اند.

  Nvidia همچنین ویژگی های جدیدی را به این سرویس اضافه می کند. نکته مهم توانایی ایجاد میانبرهای دسک تاپ برای بازی های خاص است. برای باز کردن گزینه های جزئیات ، روی یک بازی کلیک کنید و برای دریافت سریع میانبر را انتخاب کنید. همچنین در گزینه های جزئیات یک لینک قابل اشتراک گذاری جدید وجود دارد که دوستان شما را به صفحه GeForce Now برای بازی شما که بازی می کنید می برد. خرید دشوار است و اجرای بازی های جدید دشوار است. خوب است که Nvidia در حال بهبود بخشیدن به آنها است.

خبرهای دیگر از بازی