خبر

 • تک بورد - انویدیا DLSS را به VR می آورد و شروع آن با No Man's Sky ، Wrench و Into the Radius است

  انویدیا DLSS را به VR می آورد و شروع آن با No Man's Sky ، Wrench و Into the Radius است
  7 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به روزرسانی ماهانه انویدیا در مورد بازی های پشتیبانی شده از DLSS ، نه عنوان جدید را به لیست اضافه می کند ، از جمله عنوان های VR اول - No Man \\ \'Sky، Wrench و Into the Radius. علاوه بر عناوین VR ، انویدیا همچنین اعلام کرد که No Man \\ \'Sky و Wrench اکنون از DLSS در حالت دسک تاپ پشتیبانی می کند ، در کنار عناوین دیگری مانند Amid Evil ، Aron \\\' Adventure ، Everspace 2 ، Redout:

  هنگام پخش No Man \ 'Sky با رزولوشن 4K با فعال کردن DLSS \' Performance Mode \ '، بازیکنان باید انتظار داشته باشند که میانگین FPS تا 70٪ افزایش یابد. در حالت واقعیت مجازی ، انویدیا ادعا می کند که "" DLSS عملکرد VR را با تنظیمات گرافیکی Ultra دو برابر می کند "، که ظاهراً برای نگه داشتن فریم ریت بالای 90 FPS در هدست Oculus Quest 2 هنگام استفاده از GeForce RTX 3080 کافی است. >

  ممکن است اجرای DLSS انویدیا و به روزرسانی Expeditions Hello Games که در No Man \ 'Sky آغاز شده است ، برای توجیه برخی از گیمرها برای بازگشت به یک ماجراجویی فضایی جدید کافی باشد.

  لازم به ذکر است ، این ادعاهای عملکرد مستقیماً از طرف انویدیا است ، اما بر اساس آزمایش های قبلی ما ، DLSS 2.0 ارائه می دهد. بنابراین می توانید بیشتر عملکردهای پس از فعال کردن جلوه های ردیابی اشعه را از دست دهید ، یا اگر گرافیک استاندارد را اجرا کنید اما از DLSS به تنهایی استفاده می کنید ، می توانید عملکرد چشمگیری داشته باشید. با GeForce RTX 3080

  https://techbord.com Nvidia DLSS را به VR می آورد ، با شروع بدون مرد \ ' s Sky، Wrench، and Into the Radius

  آچار با فعال کردن DLSS نیز افزایش قابل توجهی در عملکرد دارد. بسته به پیکربندی سیستم ، نسخه درایور و تنظیمات بازی ، Nvidia DLSS می تواند فریم آچار را تا 80٪ در حالت VR و بیش از دو برابر عملکرد با وضوح 4K بهبود بخشد.

  به روزرسانی جدید آچار همچنین به پشتیبانی از جلوه های ردیابی اشعه ، امکان افزایش انسداد محیط ، بازتاب و سایه ها برای افزودن لایه جدیدی از واقع گرایی به شبیه ساز مکانیکی اضافه می کند. 2.jpg "alt = " https://techbord.com Nvidia DLSS را به VR می آورد ، با شروع با No Man \ 's Sky، Wrench و Into the Radius ">

  Nvidia hasn "هیچ داده ای درباره بهبود عملکرد Radius با DLSS به اشتراک نگذاشته است. در شش عنوان دیگر که در اطلاعیه انویدیا ذکر شده است ، کاهش عملکرد در استفاده از DLSS از 40٪ در Scavengers تا + 100٪ در Metro Exodus PC Enhanced Edition است.

  اکنون با 50 عنوان از DLSS پشتیبانی می شود ، از جمله چند بازی VR ، به نظر می رسد که ما سرانجام تصویب مورد نظر فناوری را که شایسته آن است ، می بینیم. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که بازی های بیشتری با DLSS شاهد باشیم زیرا موتور Unity پشتیبانی محلی از DLSS و همچنین شایعه جدید نینتندو سوییچ را دریافت می کند.

  فراموش نکنید AMD نیز در حال توسعه خود است " DLSS با نام FidelityFX Super Resolution. اگرچه هنوز تأیید نشده است ، اما فن آوری ارتقا AMD AMD باید براساس DirectML API مایکروسافت باشد و قرار است در اواخر سال جاری منتشر شود.

خبرهای دیگر از بازی