خبر

 • تک بورد - انویدیا نشان می دهد که کدام موش ها از ابزار Reflex Latency Analyzer آن پشتیبانی می کنند

  انویدیا نشان می دهد که کدام موش ها از ابزار Reflex Latency Analyzer آن پشتیبانی می کنند
  25 روز و 14 ساعت قبل

  فناوری Reflex انویدیا یکی از جدیدترین امتیازاتی است که با داشتن GPU Green Team دریافت می کنید. با روشن کردن این ویژگی در بازی های سازگار ، می توانید تأخیر ورودی را به حداقل ممکن کاهش دهید - مطمئناً این یک ضرورت برای Skyrim یا The Witcher 3 نیست ، بلکه یک بخشش الهی برای عناوین رقابتی مانند Overwatch یا CS: GO است.

  اگر از عملکرد و داده های متعصب هستید ، همچنین می خواهید با استفاده از ابزار Latency Analyzer انویدیا ، که می تواند مدت زمان پاسخگویی پیکسل های مانیتور شما را به دقت اندازه گیری کند ، ورودی ها.

  طبق گفته انویدیا ، انجام این نوع اندازه گیری برای پارسه "تقریباً غیرممکن" بوده است بدون تجهیزات ویژه با ارزش بیش از 7000 دلار. اکنون ، تنها چیزی که شما نیاز دارید یک صفحه نمایش G-Sync سازگار از Acer ، Alienware ، Asus یا MSI است.

  این هنوز مانع ورود بالاتری از آنچه که ما دوست داریم ، است اما آن " در مسیر درست گام بردارید. امیدوارم که انویدیا با گذشت زمان بازتر از این فناوری شود ، همانطور که انجام شد - به هر حال تا حدودی - با G-Sync.

  به هر حال ، با استفاده از این ابزار ، شما خواهید بود قادر به دریافت یک تصویر بسیار بهتر از عملکرد کلی سیستم شما است. این به شما امکان می دهد تاخیر بازی خود ، GPU ، مانیتور و موس را ناشی کنید.

  اکنون فقط چند موش انتخابی با ابزار Analyzer سازگار هستند. انویدیا لیست کاملی از موش های مجاز را که در زیر جمع آوری کرده ایم (توسط سازنده تنظیم شده است) افشا کرده است:

  Acer: GM310، Predator Cestus 330، Predator Cestus 350 Alienware: AW610M Asus: ROG Chakram Core Corsair: Dark Core RGB PRO & Pro SE Logitech G: Pro X Superlight MSI: GM 41 Razer: Deathadder V2 SteelSeries: Rival 3

  این لیست نسبتاً کوچکی است ، اما بدون شک با گذشت زمان گسترش می یابد. به نظر نمی رسد که این دستگاه ها به طور خاص با پشتیبانی از Analyzer ساخته شده اند ، بنابراین به روزرسانی های نرم افزاری برای سایر موش ها می تواند آنها را با استانداردهای Nvidia مطابقت دهد.





خبرهای دیگر از بازی