خبر

 • تک بورد - انویدیا فن آوری کاهش تأخیر Reflex را برای Overwatch راه اندازی کرد

  انویدیا فن آوری کاهش تأخیر Reflex را برای Overwatch راه اندازی کرد
  27 روز و 15 ساعت قبل

  Overwatch به چهاردهمین بازی تبدیل شده است که از Nvidia Reflex پشتیبانی می کند ، ابزاری برای کاهش تأخیر که می تواند تاخیر سیستم را در حالت های بهینه نصف کند. اکنون در منطقه آزمون عمومی Overwatch (PTR) در دسترس است و به زودی به مشتری اصلی اضافه خواهد شد.

  Nvidia Reflex یکی دیگر از موارد اضافه شده به مجموعه ویژگی های GeForce است ، مشابه ردیابی اشعه و DLSS. مانند هر دو این ویژگی ها ، Reflex نیاز به پشتیبانی دارد تا در موتور بازی تعبیه شود و این کمی وضعیتی است: در تست اولیه ما در اکتبر گذشته ، متوجه شدیم که بیشترین تأثیر را هنگام اتصال GPU بازی دارد و اثربخشی آن متفاوت است بین بازی ها.

  انویدیا ادعا می کند که Overwatch یکی از بهترین پیاده سازی هایی است که تاکنون دیده ایم. در نمودار آنها (در زیر) ، تاخیر سیستم های آزمایشی آنها که مجهز به RTX 2060 Super و GTX 1660 Super هستند ، کاهش یافته و در سیستم RTX 3080 تاخیر دو پنجم کاهش می یابد.

  مسلماً تعداد زیادی افراد یک GTX 1660 Super را با یک Intel i9-10900K جفت می کنند ، و مگر اینکه این کار را انجام دهید ، سیستم شما سود کمتری نسبت به نمودار Nvidia خواهد دید. اما از نظر عملی ، اگر اتصال به اینترنت شما خوب باشد و نمایشگر از نرخ تازه سازی بالایی برخوردار باشد ، متوجه خواهید شد و از کاهش 10 میلی ثانیه بهره مند خواهید شد.

   https://techbord.com انویدیا فن آوری کاهش تأخیر Reflex را برای Overwatch راه اندازی می کند

  انویدیا همچنین برای بهبود ، یک نشانگر تأخیر تأخیر را در Overwatch اجرا می کند. صحت ابزار Reflex Latency Analyser آنها. همانطور که از نامش پیداست ، مورد دوم ابزاری نرم افزاری است که با اندازه گیری زمان بین ورودی ماوس و یک عمل مربوطه روی صفحه ، تأخیر سیستم را ارزیابی می کند - فعال سازی نشانگر تأخیر تأخیر ، که در بازی به عنوان یک مربع سفید کوچک ظاهر می شود. این به یک مانیتور سازگار احتیاج دارد ، اما اگر آن را مجهز به تنظیم کنید کار چندان سختی نیست.

  اما فعال کردن Reflex حتی ساده تر است. بارگیری Overwatch Public Test Region (PTR)؛ اگر حساب شما فعال باشد و از وضعیت خوبی برخوردار باشد ، در تب Overwatch در سرویس گیرنده Battle.net برای شما قابل دسترسی خواهد بود. ضامن Reflex در سرویس گیرنده Overwatch ، در بخش Options ، در تنظیمات ویدئو وجود دارد.

خبرهای دیگر از بازی