خبر

 • تک بورد - انویدیا برآوردهای وال استریت را با رکورد درآمد سه ماهه شکست داد

  انویدیا برآوردهای وال استریت را با رکورد درآمد سه ماهه شکست داد
  17 روز و 17 ساعت قبل

  انویدیا در این هفته گزارش درآمد خود را به ثبت رساند که انتظار تحلیل گر را از بین برد اما کمکی به تحریک سرمایه گذاران کرد. پیش بینی تعطیلات خوب و دستیابی به انتظار طراح تراشه Arm ، با این حال ، می تواند تا حد زیادی در تغییر تنظیم سرمایه گذاران موثر باشد.

  برای سه ماهه منتهی به 25 اکتبر 2020 ، انویدیا درآمد 4.73 میلیارد دلاری را گزارش کرد که 57 درصد افزایش در مقایسه با 3.01 میلیارد دلار آورده شده در مدت مشابه سال گذشته و 22 درصد افزایش در مقابل 3.87 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال است. طبق تحلیل CNBC ، تحلیلگران دارای Refinitiv انتظار انتظار نزدیک به 41/4 میلیارد دلار را داشتند.

  سود غیر GAAP به ازای هر سهم رقیق شده ، 2.91 دلار بود که 63 درصد نسبت به دوره قبل افزایش داشت و 33 درصد افزایش داشت. به ترتیب Refinitiv انتظار بازگشت 2.57 دلار برای هر سهم را داشت.

  بنیانگذار و مدیر عامل شرکت انویدیا ، جنسن هوانگ گفت که این شرکت در حال شلیک به تمام سیلندرها است ، که منجر به درآمد بی سابقه در بخش های بازی و مرکز داده خود می شود. هوانگ افزود: "پردازنده گرافیکی جدید Nvidia GeForce RTX بزرگترین جهش نسلی را ایجاد کرده است و تقاضای آن بسیار زیاد است."

خبرهای دیگر از بازی