انویدیا باگ درایور را اصلاح می کند که باعث استفاده زیاد از CPU پس از ترک بازی می شود

یک رفع فوری درایور، که از طریق دانلود 850 مگابایتی در دسترس است، مشکل را برای شما برطرف می‌کند.
انویدیا به‌روزرسانی درایور جدیدی را برای کارت‌های گرافیک GeForce خود منتشر کرد که در میان موارد دیگر، یک فناوری جدید ارتقاء مقیاس با وضوح تصویر فوق‌العاده را معرفی کرد که می‌تواند باعث کاهش کیفیت شود. ویدیوهای رزولوشن در صفحه نمایش های با وضوح بالا بهتر به نظر می رسند. اما ظاهراً درایور (نسخه 531.18)

مطالعه بیشتر

فناوری ارتقاء مقیاس هوش مصنوعی جدید انویدیا باعث می‌شود که ویدیوهای با رزولوشن پایین در کروم واضح‌تر به نظر برسند، Edge

Nvidia یک Hotfix درایور (نسخه 531.26) منتشر کرده است که تأیید می‌کند و باید مشکل را برطرف کند، که ظاهراً وجود داشت. ناشی از یک باگ نامشخص در "محفظه انویدیا"، فرآیندی که بیشتر برای شامل سایر فرآیندهای همراه با درایورهای انویدیا وجود دارد. همچنین مشکل «بررسی خطاهای تصادفی» را که ممکن است برخی از لپ‌تاپ‌های قدیمی‌تر با سری 1000 GeForce یا پردازنده‌های گرافیکی MX250 و MX350 را تحت تأثیر قرار دهد، برطرف می‌کند.

همه رایانه‌های شخصی که درایورهای جدیدتر Nvidia را اجرا می‌کنند تحت تأثیر این باگ قرار نگرفته‌اند—بعضی از خبرنگاران رفتار را در سیستم های خود مشاهده کردند، در حالی که دیگران این کار را نکردند. حتی استفاده نسبتاً کم CPU در محدوده 10 تا 15 درصد می تواند تأثیر قابل توجهی در عملکرد داشته باشد و چرخه های CPU را از سایر وظایف حذف کند و از رفتن CPU به حالت بیکار جلوگیری کند. این کار گرمای بیشتری تولید می‌کند و انرژی بیشتری مصرف می‌کند و همچنین می‌تواند بر عمر باتری لپ‌تاپ‌ها تأثیر بگذارد.

یک اشکال نرم‌افزاری اخیر در درایورهای انویدیا باعث می‌شود که بازی‌ها زمانی که برنامه Discord در پس‌زمینه اجرا می‌شد، کندتر اجرا شوند. یک مشکل نمایه برنامه این بود که حافظه GPU را از رسیدن به حداکثر سرعت ساعت خود باز می داشت و بر این اساس نرخ فریم را کاهش می داد. این اصلاح را می‌توان بی‌صدا در پس‌زمینه به رایانه‌های شخصی که نرم‌افزار Nvidia را اجرا می‌کنند منتقل کرد، اما برای نصب رفع اشکال استفاده از CPU، باید بسته درایور معمولی 850 مگابایتی Nvidia را دانلود و نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *