خبر

 • تک بورد - انتظار نمی رود Grand Theft Auto 6 تا سال 2025 وارد شود

  انتظار نمی رود Grand Theft Auto 6 تا سال 2025 وارد شود
  30 روز و 17 ساعت قبل

  شایعه سازی: این سوالی است که سالهاست بر سر زبان ها آمده است: چه زمانی قرار است بازی Grand Theft Auto بعدی را ببینیم؟ به نظر می رسد پاسخ "برای مدت زمان طولانی" نباشد. گزارشات و اطلاعات جدید حاکی از آن است که GTA 6 هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد و قرار نیست تا حدود سال 2025 منتشر شود.

  تام هندرسون ، نبرد Battlefield و Call of Duty ، اواخر ماه گذشته ویدئویی را منتشر کرد که چندین شایعه و پیش بینی GTA 6 را جمع آوری کرده است ، از جمله انتشار آن در سال 2024 یا 2025. در حالی که این معمولاً به عنوان یک مورد منتفی می شود نظر شخص ، این مورد توسط گزارشگر بلومبرگ ، جیسون شریر ، پشتیبانی شد و وی در توئیتر خود نوشت: "هر آنچه تام هندرسون درباره بازی گفته با آنچه من شنیده ام مطابقت دارد."

  دلیل این کار را بدانید همه فکر می کنند که من گفتم GTA VI در سال 2023 خواهد آمد. هر آنچه تام هندرسون در مورد بازی گفته مطابق با آنچه شنیده ام مطابقت دارد

  - جیسون شرایر (jasonchreier) 4 ژوئیه 2021

  کوتاکو سابق گزارشگر اضافه كرد كه این بازی هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد و "یك نقشه در حال توسعه / در حال گسترش" را شامل خواهد شد. "بخش دوم اشاره به ادعای هندرسون است كه GTA 6 دارای یك نقشه است كه می تواند هر زمان تغییر DLC جدید تغییر كند. منتشر شده ، مشابه به روزرسانی های نقشه Fortnite. این می تواند از جمله ، تغییر جهان GTA 6 بر اساس فصل باشد.

  هندرسون همچنین می گوید که بازی بعدی Grand Theft Auto با برخی از ویژگی ها از Vice City برخوردار خواهد بود - شایعه ای که ما برای آن شنیده ایم سالها - گرچه یک محیط مدرن خواهد داشت. همچنین می تواند چندین شخصیت قابل پخش را که شامل یک هکر زن است ، ارائه دهد.

  بنابراین ، چرا GTA 6 وقتی آخرین بازی در ابتدا در سال 2013 منتشر شده است ، بسیار دور است؟ دلایل مختلفی وجود دارد؛ نکته اصلی این است که GTA Online همچنان به ثروت اندکی برای Rockstar / Take-Two Interactive کمک می کند - دلیل اصلی آن این است که چرا هرگز هیچ DLC مبارزاتی GTA V وجود نداشته است. علاوه بر این ، این شرکت در تلاش است تا شهرت سنگین خود را بهبود بخشد ، که به دلیل آن انتقادات زیادی در طول توسعه Red Dead Redemption 2 دریافت کرد. این عنصر همچنین عنصر چند نفره عنوان گاوچران خود را برای تمرکز دارد ، و همه گیری در حال انجام تقریبا همه چیز را به تعویق انداخته است. شریر خاطرنشان می کند که پیش بینی تاریخ انتشار GTA 6 قبلی خود را قبل از Covid-19 بار انجام داده است.

  اینها همه شایعات و گمانه زنی ها هستند ، اما بدون شک GTA 6 در حال آمدن است. مدت زمان زیادی از ورود آن می گذرد. ​​

خبرهای دیگر از بازی