خبر

 • تک بورد - انتظار می رود بزودی عرضه مجدد PS5 بزرگ از آمازون انجام شود

  انتظار می رود بزودی عرضه مجدد PS5 بزرگ از آمازون انجام شود
  24 روز و 4 ساعت قبل

  TL؛ DR: انتظار می رود آمازون در آینده نزدیک افت بزرگی در سهام PS5 ایجاد کند و بهترین شانس را برای گیمرها برای تأمین امنیت کنسول PlayStation نسل بعدی فراهم کند. اگر بخشی از اکثریت افرادی هستید که هنوز PS5 را خریداری نکرده اند ، در ساعت ها و روزهای آینده صفحه محصولات آمازون را کاملاً تحت نظر داشته باشید.

  PS5 سونی ممکن است رکوردهای پرتاب را شکسته باشد ، اما اسکرپلرهایی که به سرعت سهام خود را خریداری می کردند برای فروش مجدد با قیمت های تورم ، با انتشار آن روبرو شدند. در حالی که من از جمله افراد خوش شانس بودم که موفق به خرید PS5 در روز عرضه شدم ، اما دوستان و همکاران بی شماری را می شناسم که بارها و بارها تلاش کرده اند ، بدون شانس.

  خبر خوب امروز که با توجه به طیف وسیعی از منابع ذخیره سازی PS5 ، آمازون در حال آماده شدن برای یک ذخیره بزرگ در آینده بسیار نزدیک است. راهنمای تام اطلاعاتی را جمع آوری کرد ، که نشان می دهد آمازون می تواند در روزهای آینده - یا ساعاتی حدود 46،000 PS5 را ارائه دهد.

  این می تواند بهترین فرصتی باشد که گیمرها از زمان راه اندازی PS5 برای خود انتخاب کرده اند. .

  اگر امیدوارید که خودتان یک PS5 بخرید ، چند کار وجود دارد که می توانید برای آماده شدن برای افت سهام انجام دهید. ابتدا ، اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید ، مطمئن شوید که یک حساب آمازون دارید.

  سپس بررسی کنید کارت اعتباری و جزئیات حمل و نقل به روز باشد - آخرین کاری که می خواهید در این دیوانگی انجام دهید از افت سهام ، جستجوی شماره کارت اعتباری است یا PS5 شما به آدرس قدیمی ارسال می شود.

  سرانجام ، افزودن PS5 به لیست خواسته های آمازون می تواند به شما امکان دهد از آنجا کنسول را به سبد خود اضافه کنید ، به جای از طریق صفحه محصول PS5 آمازون (که با راه اندازی مجدد سایت بیش از حد پر خواهد شد). این ترفند مفیدی است که به من کمک کرد PS5 را سال گذشته ، وقتی این کنسول در انگلستان راه اندازی شد ، تهیه کنم.

  تمام آنچه که برای ما باقی مانده است ، خوش شانس است - برای کسانی که قصد سفارش PS5 ، ما به شما سلام می دهیم.

خبرهای دیگر از بازی