خبر

 • تک بورد - انتظار طولانی به پایان رسید: سونی تریلر تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home را منتشر کرد

  انتظار طولانی به پایان رسید: سونی تریلر تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home را منتشر کرد
  23 روز و 7 ساعت قبل

  افشاگری یک روز پس از افشای تریلر در رسانه های اجتماعی انجام می شود.
  سونی پیکچرز در تعطیلات آخر هفته در تلاش بود تا تریلر فاش شده ای از Spider-Man: No Way Home را لغو کند. اما اکنون استودیو نسخه رسمی آن را منتشر کرده است ، که در جریان CinemaCon در لاس وگاس توسط تیم روثمن ، رئیس آن اعلام شد. و این یک کار دلهره آور است: سه دقیقه کامل طرح داستان ، با عکس هایی که برخی از شایعاتی را که از زمان اعلا

  (برخی از اسپویل های مرد عنکبوتی: دور از خانه و دیگر فیلم های MCU و DCEU در زیر.)

  در فیلم Spider-Man: Far From Home در سال 2019 ، پیتر پارکر در غم از دست دادن مربی خود ، تونی استارک (رابرت داونی ، جونیور) ، که در آخرین نبرد با تانوس در Avengers: Endgame جان باخت. چه چیزی بهتر از یک سفر تابستانی به اروپا برای کمک به او در درمان غم و اندوه؟ سپس نیک فیوری ظاهر می شود و از اسپایدرمن برای مبارزه با مجموعه ای از عناصر کمک می گیرد. پیتر فکر می کند یک مربی جدید در کوئنتین بک ، معروف به Mysterio (جیک جیلنهال) پیدا کرده است. اما بک دستور کار خود را دارد و به پیتر خیانت می کند. آن دو با هم مبارزه می کنند و بک کشته می شود. اما او انتقام خود را می گیرد و تصاویری آموزنده از نبرد اوج که مرد عنکبوتی را برای مرگش تنظیم می کند به یونس جیمسون در The Daily Bugle ارسال می کند. این فیلم همچنین هویت مخفی پیتر را به عنوان مرد عنکبوتی برای جهان فاش کرد. بر اساس فرض رسمی:

  تبلیغات

  برای اولین بار در تاریخ سینمایی مرد عنکبوتی ، قهرمان محله دوستانه ما بدون نقاب ظاهر می شود و دیگر نمی تواند زندگی عادی خود را از ریسک بالای یک سوپر جدا کند. قهرمان هنگامی که او از دکتر استرنج کمک می خواهد ، خطرها حتی بیشتر می شوند و او را مجبور می کند بفهمد معنای واقعی مرد عنکبوتی چیست. توجه جدی منفی ، اکنون که به نظر می رسد اسپایدی به عنوان دشمن عمومی شماره 1 شناخته می شود. بنابراین طبیعتاً پیتر ناامید به دنبال دکتر استرنج (بندیکت کامبربچ) برای کمک است و می پرسد آیا راهی برای بازگرداندن هویت مخفی او وجود دارد یا خیر. ظاهراً دوست قدیمی ما وونگ (بندیکت وونگ) نیز در حال بازدید است. او به استرنج هشدار می دهد که طلسم را که می تواند درخواست پیتر را تأیید کند ، پخش نکند. اما از کی استرنج تا به حال به وونگ گوش داده است؟

  استرنج بازیگری را آغاز می کند ، اما وقتی پیتر متوجه این موضوع می شود-همه فراموش می کنند که او مرد عنکبوتی است ، از جمله ام جی (زندایا) ، BFF Ned (یعقوب) باتالون) ، و عمه می (ماریسا تومی) ، از جمله دیگران - او وحشت می کند. و طبیعتاً طلسم پیچیده می شود و باعث می شود ابعاد دیگر در واقعیت آنها تصادف کند.

  اینجاست که سرگرمی برای طرفداران چشم تیز آغاز می شود. این فلاش نور احتمالاً نشانه این است که الکترو (جیمی فاکس) ، از مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 2014 ، ظاهر خواهد شد. صدای جنجالی به عنوان یکی از بمب های کدو سبز گرین در بزرگراه واشنگتن پل برخورد می کند ، ویلم دافوی کلاسیک است ، از مرد عنکبوتی 2002 (محبوب شخصی). و همانطور که استرنج به پیتر هشدار می دهد که مراقب خواسته های خود باشد ، ما شاهد بازگشت اتو اکتاویوس از آلفرد مولینا ، معروف به دکتر اختاپوس (با محبت به Doc Ock) هستیم ، اما هیچ اثری از توبی مگوایر یا اندرو گارفیلد وجود ندارد. یا شایعاتی مبنی بر ظاهر شدن آنها صحت ندارد یا سونی مصمم است که این تریلر را برای تریلر بعدی حفظ کند.

  Spider-Man: No Way Home در 17 دسامبر 2021 روی پرده سینماها می رود. سونی همچنین با نمایش ویژه فیلم Ghostbusters: Afterlife ، با حضور در پنل دو نفره کارگردان پدر/پسر ایوان و جیسون ریتمن ، به شرکت کنندگان در CinemaCon پاداش داد. این فیلم قرار است در تاریخ 11 نوامبر 2021 روی پرده سینما بیاید.

  تریلر تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home.

  فهرست بندی تصویر توسط YouTube/Sony Pictures

خبرهای دیگر از بازی