خبر

 • تک بورد - الکترونیک آرتز حق ثبت اختراعات با دسترسی را برای همه رایگان می کند

  الکترونیک آرتز حق ثبت اختراعات با دسترسی را برای همه رایگان می کند
  30 روز قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ الکترونیک آرتز ، یکی از بزرگترین شرکت های بازی های ویدئویی در ایالات متحده ، تعهد ثبت اختراعات را اعلام کرده است که به رقبا اجازه می دهد از اختراعات و فناوری های مرتبط با قابلیت دسترسی بدون ترس از پیامدهای قانونی استفاده کنند. حق ثبت اختراع "سیستم پینگ" مورد استفاده در Apex Legends در حمل و نقل موجود است.

  EA در اعلام این اقدام اظهار امیدواری کرد که گشودن حق ثبت اختراعات مربوط به قابلیت دسترسی به سایر توسعه دهندگان آنها را تشویق به ایجاد ویژگی های جدیدی کند که بازی های ویدئویی را فراگیرتر سازد.

  سیستم پینگ بازیکنان را قادر می سازد تا با استفاده از یک سیستم پینگ نقشه برداری ارتباط برقرار کنند و گفته می شود که مخصوصاً برای کسانی که دارای معلولیت های گفتاری ، شنوایی یا شناختی هستند و برای برقراری ارتباط مشکل دارند مفید است. همچنین در کاهش سمیت بازی بسیار موثر بوده است ، چیزی که بدون شک همه ما هنگام بازی آنلاین تجربه کرده ایم.

   https://techbord.com الکترونیک آرتز حق استفاده از اختراعات با دسترسی را برای همه آزاد می کند

  سه حق ثبت اختراع دیگر که در تعهد موجود است مربوط به دسترسی بیشتر بازی ها به بازیکنان با مشکلات بینایی است. به عنوان مثال می توان به طور خودکار تشخیص و تغییر رنگ ها ، روشنایی و کنتراست را برای بهبود دید اجسام با روشنایی های مشابه افزایش داد. این روشها در حال حاضر در حق رای دادن Madden NFL و FIFA استفاده می شوند.

  EA علاوه بر این ، منبع باز است که به کوررنگی ، روشنایی و کنتراست در محتوای دیجیتالی می پردازد. توسعه دهندگان علاقه مند می توانند کد را در GitHub بیابند.

  پنجمین و آخرین اختراع در بسته نرم افزاری مربوط به فناوری صوتی است. به طور خاص ، با اصلاح یا ایجاد موسیقی بر اساس ترجیحات شنوایی ، به کسانی که مشکل شنوایی دارند کمک می کند و بر هر محدودیتی که ممکن است با آن غلبه کنند ، کمک می کند.

  https://techbord.com الکترونیک آرتز حق ثبت اختراعات را برای همه برای استفاده رایگان می کند

  EA در حال پیگیری دیگران مانند مایکروسافت است که حمل و نقل خود را با محوریت دسترسی آغاز کردند کنترل کننده چند سال پیش لاجیتک نیز در این امر مشارکت کرد و کیتی را برای کنترلر تطبیقی ​​ایکس باکس مایکروسافت منتشر کرد که عملکرد آن را بیشتر می کند.

  این تنها آغاز کار است ، EA گفت. با گذشت زمان ، ناشر قصد دارد حق ثبت اختراع متمرکز بر دسترسی را به تعهد اضافه کند و فناوری دیگری را برای منبع باز به نفع همه شناسایی کند.

خبرهای دیگر از بازی