techbord.com الزامات سیستم Call of Duty: Black Ops جنگ سرد Treyarch را بررسی کنید

در مورد موضوع Call of Duty امسال هیچ معمائی وجود ندارد همانطور که در عنوان اصلی آن عنوان شده است "جنگ سرد". آنچه اکنون مشخص شده است ، الزامات سخت افزاری موجود برای گیمرهای رایانه های شخصی برای ارزیابی اینکه چه نوع تجربه را از تنظیمات "حداقل" به "Ultra RTX" برای زمان شروع بازی در ماه نوامبر ارزیابی می کنند ، است. 13 ، 2020

در حالی که فقط دو هفته به انتشار آن باقی مانده است ، Activation نیازهای رسمی رایانه شخصی را برای Call of Duty: Black Ops Cold War امسال به اشتراک گذاشته است. قسمت بعدی Treyarch یک رقابت جذاب با فرانک وودز و چندین اپراتور به یادماندنی دیگر در دوران جنگ سرد و حالت های تعاونی چند نفره و زامبی معمول دارد.

مشخصات رایانه های شخصی این بازی طبقه بندی شده است به پنج دسته تقسیم شوید ، اگرچه برای تنظیم Ultra RTX که برای اجرای بازی با "High " fps @ 4K با ردیابی اشعه لازم است ، هیچ هدف / وضوح تصویر / فریم در ثانیه ذخیره نمی شود. مانند Watch Dogs: Legion ، این بازی به یک Nvidia RTX 3080 نیز احتیاج دارد تا بتواند از زنگ ها و سوت های گرافیکی با نرخ فریم بالا و بدون پوشش لذت ببرد.

 https://techbord.com الزامات سیستم Call of Duty: Black Ops Cold War  Treyarch را بررسی کنید>

چه مواردی برای بازیکنان CoD از اهمیت بیشتری برخوردار است از اواخر صدها گیگابایت که باید روی SSD خود پاک کنند (ترجیحاً) وجود دارد. دقیقاً مانند Modern Warfare 2019 ، نسخه اصلی Black Ops Cold War به حداقل 175 گیگابایت فضای دیسک نیاز دارد ، اگرچه طرفداران فقط چند نفره باید فقط 50 گیگابایت بارگیری کنند ، کاری که اخیراً توانستند برای Modern Warfare انجام دهند.

برای بازیکنانی که با کمال شکوه به دنبال تجربه کامل Black Ops Cold Cold هستند ، 250 گیگابایت فضای دیسک دیوانه لازم است که با انتشار به روزرسانی های اجباری بازی ، احتمالاً طی ماه های آینده رشد خواهد کرد.

این س theال همچنین باعث می شود که چه مقدار فضای SSD در کنسول های نسل بعدی که نسخه 70 دلاری بازی (البته با بسته های محتوا) با ردیابی اشعه ، وضوح بالاتر و سایر موارد اجرا می شود ، مصرف خواهد شد. پیشرفت های گرافیکی ظاهرا ، بسته Xbox cross-gen Xbox حجم پرونده را فقط 100.04 گیگابایت ذکر کرده است.

طرفداران Hardcore Call of Duty ، در حال حاضر می توانند این مشکلات را بخاطر بسپارند و پیش پرده رسمی بازی PC را ببینید همانطور که آنها منتظر راه اندازی بازی در 13 نوامبر 2020 هستند.

الزامات سیستم Call of Duty: Black Ops جنگ سرد Treyarch را بررسی کنید
gaming/الزامات-سیستم-call-of-duty-black-ops-جنگ-سرد-treyarch-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com شایعه شده است که RTX 3080 Ti ، RTX 3070 Ti دارای محدود کننده استخراج Ethereum است
techbord.com ISOCELL 2.0 سامسونگ فناوری دوربین موبایل را به جلو سوق می دهد
techbord.com کوالکام می خواهد با صدور گواهینامه Snapdragon Sound کیفیت صدای بی سیم را بهبود بخشد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.