خبر

  • تک بورد - افراد زیر سن قانونی در چین اکنون می توانند فقط یک ساعت در روزهای جمعه ، آخر هفته و تعطیلات بازی آنلاین انجام دهند

    افراد زیر سن قانونی در چین اکنون می توانند فقط یک ساعت در روزهای جمعه ، آخر هفته و تعطیلات بازی آنلاین انجام دهند
    23 روز و 8 ساعت قبل

    چین با کاهش مدت زمانی که افراد زیر 18 سال می توانند در این فعالیت صرف کنند ، فقط یک ساعت در روزهای جمعه ، آخر هفته و تعطیلات گام دیگری در جنگ خود علیه بازی های آنلاین برداشته است. پیش از این ، خردسالان می توانستند به مدت یک ساعت و نیم در روزهای هفته و سه ساعت در روزهای تعطیل و آخر هفته به بازی های آنلاین دسترسی داشته باشند.

    آژانس مطبوعاتی دولتی شین هوا (از طریق گاردین) گزارش می دهد که قوانین اعلام شده از طریق اداره ملی مطبوعات و انتشارات چین به این معنی است که افراد زیر 18 سال اکنون فقط مجاز به بازی آنلاین هستند بازیها بین ساعت 8 شب تا 9 شب به وقت محلی در روزهای جمعه ، شنبه ، یکشنبه و تعطیلات است. اجازه دسترسی به شرکت های بازی آنلاین در خارج از این روزها و ساعت ها داده می شود ، این بدان معناست که از روزهای دوشنبه تا پنجشنبه بدون تعطیلات اجازه دسترسی نخواهید داشت. تنظیم کننده بازی گفت که آنها ثبت نام و ورود به سیستم را اجرا می کنند. شین هوا می نویسد که اداره مطبوعات و انتشارات ملی همچنین هشدار داد که شرکت ها با افزایش شدت و دفعات بازرسی مواجه می شوند تا اطمینان حاصل شود که به قوانین محدودیت زمانی برای خردسالان پایبند هستند. هرگونه کوتاهی در انجام این کار به شدت مجازات خواهد شد. چند هفته پیش بود که شین هوا آنها را "داروهای الکترونیکی" نامگذاری کرد. این اظهارات باعث شد سهام Tencent و NetEase بیش از 10 درصد کاهش یابد و تقریبا 60 میلیارد دلار از ارزش بازار سابق پاک شود ، که می تواند دلیل این امر را توضیح دهد. بعداً گفت که این موضع رسمی نیست.

خبرهای دیگر از بازی