خبر

 • تک بورد - افراد داخلی ادعا می کنند سونی تولید PS5 را در سال 2021 تسریع می کند تا تقاضا را برآورده کند

  افراد داخلی ادعا می کنند سونی تولید PS5 را در سال 2021 تسریع می کند تا تقاضا را برآورده کند
  13 روز و 11 ساعت قبل

  حتی اگر فصل خرید تعطیلات رسماً به پایان رسیده است ، اما هنوز هم مصرف کنندگان بدون گرفتن وام دوم ، تقریباً غیرممکن است که دست خود را روی PlayStation 5 بگذارند. اسکالپرهایی که سهام آنلاین را خریداری می کنند مشتریان عادی را به سمت چند فروشگاه آجر و ملات سوق می دهند که فروش داخل فروشگاه را متوقف نکرده اند. بنابراین حتی سفر به مراکز فروش محلی برای کسانی که نمی توانند قبل از باز شدن درها به آنجا بروند ب

  اگر از اینکه نتوانستید یک پلی استیشن 5 را به زمین بنشینید و از حمایت از جامعه اسکالپینگ خودداری کنید ، ناامید شده اید ، ممکن است خیال شما راحت باشد. Digitimes گزارش می دهد که سونی آماده است تا 16/8 تا 18 میلیون کنسول PS5 را در سال 2021 ارسال کند. طبق گفته "منابع صنعت" ، TSMC ، AMD و سایرین در زنجیره تأمین سونی در حال افزایش تولید برای پاسخگویی به تقاضای بالا هستند. .

  این اعداد به طور متوسط ​​در حدود 1.4-1.5 میلیون PS5s حمل ماهانه در سال 2021 است. با این حال ، طبق تخمین ماه سپتامبر از سونی ، تقریباً 2.4-3.7 در ماه باید بین قفسه های فروشگاه بین راه اندازی و پایان ماه مارس تاکنون ، به نظر می رسد که این درست در مسیر درست باشد ، علی رغم اینکه به هدف خود برای ارسال 10 میلیون واحد در پایان سال نرسیده است.

  https://techbord.com خودی ها ادعا می کنند سونی تولید PS5 را در سال 2021 تسریع می کند تا تقاضا را برآورده کند

  اگرچه آنها این ارقام را ارائه نکردند ، منابع گفتند سونی PS5 های بیشتری را برای بازار آسیا از ژانویه 2021 شروع می شود. این حرکت قابل درک است ، زیرا ژاپن از زمان راه اندازی به شدت تحت فشار نبوده است. در طی چهار هفته پس از انتشار ، سونی تنها 118000 دستگاه را در ژاپن منتقل كرد و ركورد ثبت شده را با 3.4 میلیون در غرب مقایسه كرد.

  البته گزارش را از منابع ناشناس در مورد آنچه كه هست ، تهیه كنید. سونی پیش بینی های تولید را برای سال 2021 منتشر نکرده است ، و حتی تخمین زده می شود 10 میلیون دستگاه از آن را تا پایان سال 2020 بفرستد. با این اوصاف ، خوب است که ببینیم سونی با انبوهی از سهام ، اسکالپرهای PS5 را از کار خارج می کند.

  اعتبار تصویر: چارلز سیمز

خبرهای دیگر از بازی