techbord.com اعلامیه غافلگیرکننده نینتندو Hyrule Warriors: Age of Calamity را برای اکران در ماه نوامبر ثابت کرد

آیا برای یک ماجراجویی جدید زلدا خارش داشته اید؟ در حالی که هنوز انتظار نمی رود دنباله Breath of the Wild باشد ، نینتندو ممکن است چیزی داشته باشد که شما را با بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity جلب کند. اگر بازی های Legend of Zelda را دوست دارید و همچنین سری Koei Tecmo 's Dynasty Warrior را دوست دارید ، احتمالاً این یکی را حفاری خواهید کرد.

روز سه شنبه ، نینتندو بازی بعدی را در دنیای Legend of Zelda اعلام کرد. نه ، این دنباله Breath of the Wild نیست. تهیه کننده ایجی آونوما گفت که باید "کمی بیشتر صبر کنیم" برای آن. این بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity نام دارد و به عنوان مقدمه ای برای BotW عمل می کند.

اولین بازی Hyrule Warriors در سال 2014 از طریق WiiU ارائه شد. این همکاری بین نینتندو و Koei Tecmo برای ایجاد یک بازی Dynasty Warriors بود که در جهان Zelda تنظیم شده است. نینتندو نسخه نهایی آن را در سال 2018 به سوییچ ارائه داد.

Hyrule Warriors بعدی 100 سال قبل از Breath of the Wild در جریان "" فاجعه بزرگ "ذکر شده در بازی برگزار می شود. بازیکنان می بینند که Calamity در حالی که با انبوهی از نیروهای گانون روبرو می شوند به عنوان Link ، Zelda یا چندین قهرمان LoZ غیرقابل باز شدن روبرو هستند.

از نظر گرافیکی Age of Calamity بهتر از Hyrule Warriors: Definitive Edition به نظر می رسد. این بدان معنا نیست که سلف دارای تصاویری آشفته بود. فقط این است که این بار گرافیک ها به Breath of the Wild نزدیکتر هستند ، که به نظر من هنری خیره کننده است.

Hyrule Warriors: Age of Calamity از 20 نوامبر راه اندازی می شود و پیش سفارشات دیجیتال امروز آغاز می شود. ویدیوی اعلامیه نینتندو همچنین حاکی از آن است که اطلاعات بیشتری در تاریخ 26 سپتامبر وجود خواهد داشت.

اعلامیه غافلگیرکننده نینتندو Hyrule Warriors: Age of Calamity را برای اکران در ماه نوامبر ثابت کرد
gaming/اعلامیه-غافلگیرکننده-نینتندو-hyrule-warriors-age-of.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.