خبر

 • تک بورد - اشکال وصله های حماسی که باعث افزایش سرعت پردازنده در هنگام راه اندازی فروشگاه بازی شد

  اشکال وصله های حماسی که باعث افزایش سرعت پردازنده در هنگام راه اندازی فروشگاه بازی شد
  13 روز و 22 ساعت قبل

  علی رغم فروش فوق العاده تعطیلات و ارائه بازی های رایگان ، بسیاری از کاربران رایانه های شخصی هنوز (به طور قابل فهم) فروشگاه Epic Games را دوست ندارند. امروز ، به نظر می رسد Epic یک مهمات دیگر به عوامل مخالف خود داده است: گزارش شده است که یک اشکال اخیر باعث شده است که کسانی که CPU منتخب دارند ، تا زمانی که برنامه فروشگاه Epic Games Store قابل توجه است ، شاهد افزایش دما باشند.

  بسته شدن برنامه باعث کاهش دما تا حدودی 20 درجه سانتی گراد شد ، در حالی که برخی دیگر - مانند Redditor Neoncarbon - متوسط ​​تر از 13 درجه سانتیگراد را بدست آوردند.

  دما و میزان استفاده تعجب آور نیست اگر یک بازی Epic Games Store در حال اجرا بود ، اما در اینجا ، این برنامه خود مشکلاتی ایجاد می کند ، که غیر قابل قبول است. یک راه انداز بازی که در پس زمینه اجرا می شود نباید به هیچ وجه بر عملکرد پردازنده تأثیر بگذارد.

  خوشبختانه سرجی گالیونکین ، مدیر استراتژی انتشارات Epic ، می گوید تیم از موضوع آگاه هستند. در واقع ، همانطور که در حال نوشتن است ، یک رفع مشکل سریع قبلاً منتشر شده است. این یک "راه حل کامل" نیست ، اما گالیونکین می گوید همه چیز "باید بهبود یابد."

  رفع اشکال سریع اکنون فعال است (11.0.2). این یک راه حل کامل نیست ، اما باید بهبود یابد.

  - سرگی گالیونکین (galyonkin) 29 دسامبر 2020

  گالیونکین شاید با این گفته کمی محافظه کار باشد ، هرچند به نظر می رسد موضوع برای بیشتر ثابت شود. برخی حدس می زنند که اشکال بالای مصرف CPU / دما مربوط به برنامه Epic Games Store است که فکر می کند صفحه اصلی فروشگاه حتی در هنگام به حداقل رسیدن برنامه یا در هنگام تمرکز صفحه دیگری ، از صفحه اصلی آن استفاده می شود.

  صرف نظر از این ، اگر هنوز هم با حداقل برنامه Epic Games Store با مشکل روبرو هستید ، چند روز محکم بنشینید یا برنامه را ببندید: بدون شک رفع مشکلات بیشتری در راه است.

خبرهای دیگر از بازی