خبر

 • تک بورد - اشتراک های Xbox Live Gold افزایش قیمت های سراسری را دریافت می کنند

  اشتراک های Xbox Live Gold افزایش قیمت های سراسری را دریافت می کنند
  15 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سرویس Xbox Live مایکروسافت که مدتهاست در حال اجراست ، علی رغم دریافت چند مورد از پیشرفت های اصلی در طول زمان (از جمله برنامه "بازی ها با طلا ") ، در سالها تعدیل قیمت نداشته است. با این حال ، امروز تغییر می کند. از هم اکنون ، هزینه های اشتراک طلای سرتاسر جهان در حال افزایش است (مگر اینکه برنامه 12 یا 6 ماهه فعلی داشته باشید).

  بسته به برنامه ای که استفاده می کنید اندازه افزایش قیمت ها متفاوت است. برای مشترکان ماه به ماه ، این افزایش فقط 1 دلار است و هزینه را از 9.99 دلار به 10.99 دلار در ماه افزایش می دهد. برنامه های 3 ماهه با 5 دلار افزایش به 29.99 دلار می رسد. هر دو تنظیم متوسط ​​، همه موارد در نظر گرفته شده است.

  برای برنامه های شش ماهه همه چیز گران تر می شود. در حالی که شما قبلاً 40 دلار برای اشتراک شش ماهه طلای خود پرداخت می کنید ، اکنون انتظار می رود که 60 دلار بپردازید.

  این بدان معنی است که ، برای یک سال پوشش برنامه شش ماهه ( صورتحساب سالانه دو بار) ، اکنون به جای 80 دلار 120 دلار پرداخت خواهید کرد. این مهم هرچقدر که نگاه کنید بسیار زیاد است ، خصوصاً اینکه مایکروسافت در ژوئیه سال 2020 گزینه ارزان قیمت 12 ماهه Xbox Live Gold 60 دلار خود را متوقف کرد.

  صادقانه بگویم ، جای سوال دارد آیا Xbox Live Gold به تنهایی حتی ارزش کافی برای تأمین هزینه های جدید را ارائه می دهد.

  https://techbord.com Xbox Live اشتراک های طلا افزایش قیمت های سراسری

  را دارند اما شاید این نکته باشد. بسیاری از این نظریه ها را مطرح می کنند که این تنظیمات قیمت به منظور ترغیب مردم به ثبت نام در اشتراک Xbox Game Pass Ultimate مایکروسافت است که شامل Gold به عنوان بخشی از بسته ماهانه آن است.

  اگر این برنامه مایکروسافت است ، این یکی هوشمند است. Ultimate بدون شک ارزش بهتری نسبت به Gold به تنهایی دارد و Gold ، xCloud ، Game Pass ، EA Play و "perks انحصاری " را با قیمت 15 دلار در ماه ارائه می دهد.

  با این اوصاف ، برخی از بازیکنان بدون شک ترجیح می دهند پول نقد اضافی را برای ویژگی هایی که استفاده نمی کنند پرداخت نکنید. در این موارد ، احتمالاً افزایش هزینه های طلا چیزی بیشتر از یک آزار و اذیت نخواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی