techbord.com اشتراک های Xbox Live Gold افزایش قیمت های سراسری را دریافت می کنند

چه اتفاقی افتاده؟ سرویس Xbox Live مایکروسافت که مدتهاست در حال اجراست ، علی رغم دریافت چند مورد از پیشرفت های اصلی در طول زمان (از جمله برنامه "بازی ها با طلا ") ، در سالها تعدیل قیمت نداشته است. با این حال ، امروز تغییر می کند. از هم اکنون ، هزینه های اشتراک طلای سرتاسر جهان در حال افزایش است (مگر اینکه برنامه 12 یا 6 ماهه فعلی داشته باشید).

بسته به برنامه ای که استفاده می کنید اندازه افزایش قیمت ها متفاوت است. برای مشترکان ماه به ماه ، این افزایش فقط 1 دلار است و هزینه را از 9.99 دلار به 10.99 دلار در ماه افزایش می دهد. برنامه های 3 ماهه با 5 دلار افزایش به 29.99 دلار می رسد. هر دو تنظیم متوسط ​​، همه موارد در نظر گرفته شده است.

برای برنامه های شش ماهه همه چیز گران تر می شود. در حالی که شما قبلاً 40 دلار برای اشتراک شش ماهه طلای خود پرداخت می کنید ، اکنون انتظار می رود که 60 دلار بپردازید.

این بدان معنی است که ، برای یک سال پوشش برنامه شش ماهه ( صورتحساب سالانه دو بار) ، اکنون به جای 80 دلار 120 دلار پرداخت خواهید کرد. این مهم هرچقدر که نگاه کنید بسیار زیاد است ، خصوصاً اینکه مایکروسافت در ژوئیه سال 2020 گزینه ارزان قیمت 12 ماهه Xbox Live Gold 60 دلار خود را متوقف کرد.

صادقانه بگویم ، جای سوال دارد آیا Xbox Live Gold به تنهایی حتی ارزش کافی برای تأمین هزینه های جدید را ارائه می دهد.

https://techbord.com Xbox Live اشتراک های طلا افزایش قیمت های سراسری

را دارند اما شاید این نکته باشد. بسیاری از این نظریه ها را مطرح می کنند که این تنظیمات قیمت به منظور ترغیب مردم به ثبت نام در اشتراک Xbox Game Pass Ultimate مایکروسافت است که شامل Gold به عنوان بخشی از بسته ماهانه آن است.

اگر این برنامه مایکروسافت است ، این یکی هوشمند است. Ultimate بدون شک ارزش بهتری نسبت به Gold به تنهایی دارد و Gold ، xCloud ، Game Pass ، EA Play و "perks انحصاری " را با قیمت 15 دلار در ماه ارائه می دهد.

با این اوصاف ، برخی از بازیکنان بدون شک ترجیح می دهند پول نقد اضافی را برای ویژگی هایی که استفاده نمی کنند پرداخت نکنید. در این موارد ، احتمالاً افزایش هزینه های طلا چیزی بیشتر از یک آزار و اذیت نخواهد بود.

اشتراک های Xbox Live Gold افزایش قیمت های سراسری را دریافت می کنند
gaming/اشتراک-های-xbox-live-gold-افزایش-قیمت-های-سراسری-را-دریافت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.