خبر

 • تک بورد - اسکله OLED نینتندو سوییچ دارای چیپست با قابلیت خروجی 4K60 است ، حتی اگر دستی نمی تواند از آن استفاده کند

  اسکله OLED نینتندو سوییچ دارای چیپست با قابلیت خروجی 4K60 است ، حتی اگر دستی نمی تواند از آن استفاده کند
  6 روز و 5 ساعت قبل

  مدل OLED نینتندو سوییچ فقط جمعه گذشته راه اندازی شد ، اما سخت افزارهای سخت افزاری قبلاً اشکهای چشمی را انجام داده و چیز جالبی را کشف کرده اند. به نظر می رسد داک دستگاه جدید قادر به خروجی 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه است.

  کانال YouTube Nintendo Prime به داک جدید Switch OLED نگاه کرد و متوجه شد که برخلاف سوییچ اصلی ، که با HDMI 1.4 عرضه می شود ، دارای کابل HDMI 2.0 است. هر دو استاندارد قادر به انتقال 4K هستند ، اما HDMI 1.4 کندتر تنها می تواند به 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه برسد.

  این تغییر ثابت محکمی نیست که داک جدید می تواند 4K/60fps را تولید کند ، اما نینتندو پرایم را به اندازه کافی کنجکاو کرد. برای خراب کردن واحد و نگاه کردن به قسمت داخلی (در زیر). آنها به این نتیجه رسیدند که خروجی ویدئوی بارانداز "سازگار با HDMI 2.0 " است.

  کاربر توییترKawlunDram چیپست را به عنوان Realtek RTD2172N KBDQH1 Realtek RTD2172N KBDQH1 شناسایی کرد که به عنوان "4K UHD چند رسانه ای SoC فهرست شده است " \ "او خاطرنشان می کند که این اطلاعات با اطلاعاتی که از به روزرسانی سیستم عامل در اوایل سال جاری گرفته شده است مطابقت دارد. بنابراین برای همه مقاصد و اهداف ، سوئیچ OLED سوئیچ 4K/60fps آماده است.

  در مورد قابلیت های دستی ، از Tegra X1 Soc استفاده می کند ، که همانطور که Nvidia اشاره می کند ، کاملاً قابلیت 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه با این اوصاف ، ما احتمالاً شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود. اصلی و Switch Lite از SoC یکسانی استفاده می کنند اما فاقد قدرت پردازشی مورد نیاز برای بازی های 4K هستند. همانطور که می دانیم ، سوئیچ جدید ارتقاء چندانی جز صفحه نمایش OLED ندارد ، بنابراین فقط به اندازه مدل های قبلی قابلیت دارد.

  بنابراین اگر سوئیچ نمی تواند خروجی HDMI 2.0 را در داک قرار دهد. خروجی 4k را پردازش می کند؟ این س goodال خوبی است بدون هیچ پاسخ محکمی. یکی از نظریه ها این است که نینتندو در حال آماده سازی زمینه برای Switch Pro است. دو سال پیاپی ، تحلیلگران می گفتند 4K Switch Pro در راه است.

  سلام گیمرها. هیچ چیز در اینترنت به درستی انجام نمی شود ، بنابراین تصمیم گرفتم خودم حفاری کنم. تراشه DP2HDMI در سوکت OLED سوئیچ یک RTD2172N KBDQH1 است که به نظر می رسد با آنچهSciresM از Switch OS در ژانویه اعلام کرده بود مطابقت داشته باشد pic.twitter.com/6i2Z8zei0W

  - kawlums (KawlunDram) 11 اکتبر 2021

  سال گذشته ، دکتر Serkan Toto از Kantan Games گفت: "هیچ شکی در ذهن من وجود ندارد که نینتندو " Switch Pro "را راه اندازی کند در سال 2020 ، حدس من 399 دلار است. "

  البته ، این هرگز اتفاق نیفتاد. در اوایل سال جاری ، Toto دو برابر شد و گفت Switch Pro با قابلیت 4K قبل از پایان سال مالی نینتندو راه اندازی می شود. نینتندو FY2021 در 31 مارس 2022 به پایان می رسد ، بنابراین ما هنوز زمان داریم تا این پیش بینی به نتیجه برسد.

  بلومبرگ همچنین ماه گذشته گزارش داد که 11 توسعه دهنده بازی ، از جمله فردی از Zynga ، اعلام کرده اند که نینتندو ابزارهایی را برای شروع تولید محتوای 4K Switch در اختیار آنها قرار داده است. با این حال ، انتظار نمی رود که یک کنسول 4K تا اواخر سال 2022 "در اولین فرصت " وارد شود. " از Nintendo Switch - OLED Model ، که در 8 اکتبر 2021 راه اندازی می شود. (2/2)

  - 任天堂 株式会社 (広 報 ・ IR) (NintendoCoLtd) 30 سپتامبر 2021

  با این حال ، نفس خود را حبس نکنید نینتندو به طور رسمی به گزارش بلومبرگ پاسخ داد و قاطعانه اعلام کرد که به توسعه دهندگان ابزار 4K داده است. این شرکت همچنین با تکذیب اظهارات خود در ماه ژوئیه گفت که هیچ برنامه ای برای کنسول 4K Switch ندارد. پس از رد نینتندو داستان ، سخنگوی Zynga به بلومبرگ گفت اطلاعاتی که از منبع ناشناس آن بد است اشتباه است.

  فقط یک چیز قطعی است: کسی دروغ می گوید. این موضع نینتندو و نماینده رسمی Zynga است که هیچ کس روی محتوای 4K Switch کار نمی کند. اگر این امر صحت داشته باشد ، باید باور داشته باشیم که حداقل 11 نفر از 11 توسعه دهنده مختلف دور هم جمع شده و گفته اند که از ابزارهای 4K Switch استفاده می کنند. نمی دانم به چه کسی باید اعتقاد داشته باشم ، اما اگر بخواهم حدس بزنم ، می گویم ممکن است به زودی تصاویری از Nintendo Switch 4K devkits به بیرون درز پیدا کند.

خبرهای دیگر از بازی