خبر

 • تک بورد - اسکالپرها نزدیک به 40 میلیون دلار سود از داغترین محصولات فناوری در این تعطیلات کسب کرده اند

  اسکالپرها نزدیک به 40 میلیون دلار سود از داغترین محصولات فناوری در این تعطیلات کسب کرده اند
  5 روز و 9 ساعت قبل

  اسکالپرها در فصل تعطیلات یک غم و اندوه برای خریداران ایجاد کرده اند اما با توجه به میزان سود آنها از فروش داغترین فناوری امسال ، احتمالاً زیاد نگران نیستند. اما ، واقعاً پوست سرها چقدر در حال جابجایی هستند؟

  ما به طور کامل بحث کردیم که دستیابی به برترین هدایای فناوری امسال دشوار بوده است. خواسته هایی مانند کارت های گرافیک سری پلی استیشن 5 ، ایکس باکس سری X و انویدیا 30 در سایت های فروشنده شخص ثالث مانند eBay حق بیمه عظیمی دارند و اکنون ایده بهتری در مورد میزان تولید آنها داریم.

  مایکل Driscoll ، مهندس داده با Oracle ، اخیراً اسکریپتی نوشت که لیست های فروخته شده eBay را برای محصولات خاص خراشیده و اطلاعات را بر روی نمودار برای هضم آسان ترسیم می کند.

   https://techbord.com اسکالپرها نزدیک به 40 میلیون دلار سود از داغترین محصولات فناوری در این تعطیلات

  (با مجوز از Michael Driscoll)

  با توجه به داده های Driscoll ، که باید بگوییم دور از ذهن نیست ، PlayStation 5 با دیسک درایو بیش از 27 میلیون دلار در کل فروش در eBay (فقط ایالات متحده) کسب کرد و 14.7 میلیون دلار سود برای اسکالپ ها ایجاد کرد / eBay.

  فروش ایکس باکس سری X ، در کل فروش 20 میلیون دلاری در شمال داشته است ، با تخمین 8.6 دلار میلیون سود برای اسکالپرها / eBay.

  در کل کنسول های جدید ، کارت های گرافیک جدید AMD و Nvidia و پردازنده های جدید AMD ، اسکالپرهای آمریکایی از سپتامبر حدود 39 میلیون دلار سود در eBay کسب کرده اند. PayPal و eBay نیز از این فروش بهره مند می شوند ، به ترتیب تخمینی 2.4 میلیون و 6.6 میلیون دلار کارمزد.

  اعتبار مستند: Roman Kosolapov

خبرهای دیگر از بازی